Bliźniaki

Ten tydzień będzie bardzo produktywny dla Bliżniaków. Będziesz bardzo aktywny i pomyślnie ukończysz wszystkie projekty. Początek tygodnia to idealny czas na zadbanie o swoje ciało. Ogranicz się do fast foodów i jedz więcej warzyw i owoców.

Córezka Joanny Krupy bawi się ze swoją najlepszą przyjaciółką (ZDJĘCIA)

Scorpion

Gwiazdy radzą temu znaku zaangażować się w samorozwój. Weź lekcje języka obcego lub tańca. W trakcie tych sesji będziesz mógł poznać wielu ciekawych ludzi, dzięki którym później możesz wiele osiągnąć.

Smaczna tortilla idealna na śniadanie do pracy

Popularne wiadomości teraz

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Ogromna metamorfoza wiejskiej chaty w luksusowy dom. Robi wrażenie

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Wodnik

Wszelkie zadania w tym tygodniu będą dla ciebie bardzo łatwe. Ponadto w pracy nie wahaj się prosić kolegów i szefa o radę - pomoże Ci to osiągnąć nowy poziom. Samotni przedstawiciele znaku w tym okresie mają wszelkie szanse na nawiązanie ciekawych znajomości. Na tych, którzy są w związku, od partnera czekają miłe niespodzianki.

Twój znak zodiaku zdradza czego potrzebujesz do szczęścia. Astrologowie uważają, że każdy znak zodiaku nie osiągnie nigdy pełni szczęścia bez tej jednej rzeczy. Domyślasz się, czego potrzebujesz Ty? Sprawdź więc, czy astrologowie mają rację. Więcej na ten temat możesz przeczytać tutaj

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com