W wierzeniach ludowych wszystko po lewej stronie kojarzy się z negatywnością i negatywnymi emocjami. Dlatego swędzenie w lewym kolanie nie jest najlepszym objawem.

W wierzeniach ludowych wszystko, co znajduje się po lewej stronie, kojarzy się z negatywem i negatywnymi emocjami. Dlatego swędzenie w lewym kolanie najczęściej zwiastuje nie zbyt przyjemne wydarzenia.

Oto są główne zabobony związane ze swędzeniem lewego kolana:

 1. Masz przed sobą trudną drogę. Jeżeli czeka cię podróż – warto dokładnie do niej się przygotować. Zwłaszcza dlatego, że najbliższa podróż obiecuje ci wiele wyzwań, niepowodzeń oraz wiele kłopotów. Jednak swędzenie lewego kolana obiecuje ci także zasłużoną nagrodę za pokonane trudności. Na przykład wyczerpująca podróż służbowa może przynieść ci wzrost wynagrodzenia i/lub awans zawodowy. Jeżeli natomiast będzie to wycieczka rozrywkowa, wszelkie trudności w drodze rekompensuje ci naprawdę dobry wypoczynek.

 2. Również swędzące kolano może zwiastować trudną i wyczerpującą pracę. Jednak po jej ukończeniu możesz się spodziewać dobrej nagrody.

 3. Ponadto swędzenie lewego kolana może zapowiadać nagłą zmianę pogody. Słoneczna pogoda może zmienić się niemalże burzą w ciągu zaledwie 5 minut lub na odwrót. Ponadto uważa się, że im silniejsze swędzenie, tym bardziej odczuwalne będą zmiany.

  Popularne wiadomości teraz

  Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

  Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

  Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

  Kasia Cichopek świętuje z mężem 12. rocznicę ślubu. Aktorka upamiętniła ten dzień wyjątkową fotką

 4. Natomiast ezoterycy kojarzą swędzenie w lewym kolanie z nieszczęśliwą miłością. Przecież to akurat lewa strona, zgodnie z ich tradycjami, odpowiada za emocje i uczucia, a problemy z kolanami jako część ciała kojarzą z czymś niespełnionym.