Astrologi nazwali znak zodiaku, któremu we wrześniu grozi nieszczęście. Skorpiony mogą spodziewać się nieszczęścia na drodze, możliwe są kłótnie z rodziną i przyjaciółmi oraz trudności z prawem.

Prawidłowy przepis na ciasto do pierogów. Będą cienkie i smaczne

Ale w pierwszej połowie miesiąca Scorpion może przywrócić kontakty z przyjaciółmi, naprawić stare zrujnowane relacje, zwrócić żonę lub męża. Ale w sprawach związanych z finansami Scorpion może podejmować ryzyko.

Sezon na nią właśnie się rozpoczął. Przepis na zupę krem z dyni, która zasmakuje każdemu

Popularne wiadomości teraz

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Kiszona cukinia! Rewelacyjny przepis

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Cudzych dzieci nie istnieje: historia o tym, jak mężczyzna adoptował dziecko, które znalazł prosto na uboczu

„… Scorpio może spokojnie podejmować ryzyko w sprawach finansowych, zwłaszcza jeśli są one związane z ludźmi z przeszłości lub dawnymi partnerami biznesowymi…” - mówią astrologi.

Wcześniej pisaliśmy o tym, jak Doda udostepniła zdjęcie w stroju kąpiełowym.Polska piosenkarka Doda nie patrząc na to, że ma zawsze dużo pracy, nie zapomina o tym, aby uprawiać sport. Efektem tego, jest jej piękna sylwetka. Gwiazda ma naprawdę wyrzezbione mięsni, płaski brzuch. Gwiazda zaczęła trenować i wydaje się, że dość mocno zintensyfikowała działania na siłowni. Ostatnio pisaliśmy o tym, jak Doda trenowała się na świeżym powietrzu.

Kobiety z tych trzech znaków zodiaku są w stanie pokonać każdego mężczyznę. Główną cechą tych kobiet jest upór. Jeśli już postanowili okiełznać obiekt uwielbienia, nie cofną się do ostatniego. Jednocześnie te kobiety dążą do niezależności za wszelką cenę. I choć są pewni, że to jest ich siła, to cecha ta często zwraca im drugą stronę medalu. Kontynuację możesz przeczytać tutaj.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com