KOZIOROŻEC - wiara

Koziorożec jest głęboko wierzącą osobą, która harmonię i szczęście odnajduje tylko wtedy, kiedy działa zgodnie ze swoją wiarą i wartościami, które wyznaje. To dodaje jej sił, spokoju i dużo pokory.

WODNIK - podróże

Wodnik nie jest typem osoby, która może całe życie przesiedzieć w domu przed telewizorem. Wodnik uwielbia zwiedzać, jeździć, gubić się w uliczkach nowo poznanych miast. Nawet dzień podróży sprawia, że Wodnik ładuje energię.. do czasu nowego wyjazdu.

RYBY - jedzenie

Ryby nie potrzebują do szczęścia zbyt wiele. Wystarczy, że będą dobrze i smacznie jeść. Na tym Ryby nie oszczędzają. Kiedy natomiast osoby spod tego znaku zodiaku będą głodne.. uciekaj od nich z daleka. Naprawde są wtedy niesympatyczne.

BARAN - przyjaźń

Baran może nie mieć świetnej pracy, może być singlem mieszkającym z rodzicami, ale mając przyjaciół - czuje się szczęśliwy. To znak zodiaku, którego ludzie napędzają i dodają energii. To osoby, które żyją chwilą i cierpliwie oczekują na lepsze. Warunek jest jeden - nie mogą czuć się samotni, a ich weekend ma być wypełniony śmiechem i rozmową z przyjaciółmi.

Popularne wiadomości teraz

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

"Jakie anioły”: jak wygląda mama najpiękniejszych dzieci na świecie

10 cech charakteru każdego ze znaków zodiaku

Jak ułożył się los jedynego syna Anny German?

Szczegółowy horoskop na wrzesień 2020 dla wszystkich znaków zodiaku

BYK - pieniądze

Byki uwielbiają wystawnie żyć. Mogą mieć masę problemów prywatnych, ale zakupami to sobie wynagrodzają. Jest to dość szkodliwe i złudne poczucie szczęścia, ale każdy ma prawo do tego, by radować się tym, czym chce.

BLIŹNIĘTA - udany związek

Bliźnięta nie są typem samotników. Niezbyt dobrze czują się będąc singlem. Dlatego nawet jeśli nie jest to dla nich dobre - zawsze tkwią w jakimś związku. Nie są wtedy szczęśliwi, ale czują potrzebę bycia kimś. Natomiast jeśli ich miłość jest doceniana - są wtedy idealnymi partnerami i wtedy mogą poczuć pełnię szczęścia nawet bez pracy i dachu nad głową.

RAK - władza

Raków nie satysfakcjonuje drugie miejsce. Nawet partnerstwo nie wchodzi w grę. Tylko pełnia władzy może ich zadowolić zarówno w związku, przyjaźni, jak i w pracy. Z tego powodu życie z nimi bywa trudne, ale na szczęście są ludzie, którym taki związek z władczym Rakiem zupełnie jest na rękę.

LEW - dobry wygląd

Lwy są zawsze zadbane, dobrze ubrane, wysportowane. Dlaczego? Ich wizerunek jest dla nich bardzo ważny. Kilka nadprogramowych kilogramów czy brak choć drobnego makijażu może sprawić, że nie będą sobą, bo stracą swoją pewność siebie, a to wiąże się z niepowodzeniami w życiu.

PANNA - uczucie wolności

Panny są raczej typem wolnych duchów. Nie dla nich cała seria zasad, nakazów i zakazów. Są to osoby, które nie mogą się doczekać wyjścia z domu i życia na własnych zasadach. Dlatego osoby te nie są stworzone do konserwatywnych związków czy standardowej pracy na etacie.

Ten test odkryje twoją osobowość. Wystarczy odpowiedzieć na jedno pytanie

WAGA - rodzina

Waga jest totalnie typem tradycjonalisty, która uwielbia wieczory spędzać z bliskimi. To osoby, które marzą o założeniu rodziny i dopóki jej nie stworzą i nie będzie ona spełniać okreslonych standardów - wagi będą czuć, że czegoś im w życiu brakuje.

SKORPION - niezależność

Skorpiony nienawidzą się komuś o coś prosić. Uwielbiają ten stan, kiedy to same potrafią wszystko zrobić, załatwić, osiągnąć. To przysłowiowe Zosie Samosie. Jeśli więc z jakieś przyczyny Skorpiony są od kogoś zależni finansowo, lub muszą z kimś współpracować kto wyraźnie jest wie więcej od nich - okrutnie wtedy cierpią.

STRZELEC - praca

Strzelce to osoby o nieposkromionej energii. To osoby, które nie usiedzą w miejscu na dłuższą chwilę. Tylko gdy pracują czują się spełnione. Nowe projekty, nowe doświadczenia zupełnie dodają im skrzydeł. Bezrobotni Strzelce są bardzo nieszczęśliwi nawet gdy są bogaci.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach