Wielu psychologów używa testów obrazkowych, by ocenić nasze zachowania, podejście do życia czy charakter. Czasem naprawdę wiele taki psychotest może o nas powiedzieć. W każdym razie zrobienie go - na pewno nam nie zaszkodzi.

Aby test był miarodajny, odpowiadając na pytanie - nie możesz się długo zastanawiać. Twoja odpowiedź powinna być szybka. Masz powiedzieć to, co jako pierwsze przyjdzie Ci do głowy. Jeśli jesteś gotowa - odpowedz na poniższe pytanie.

Co jako pierwsze zobaczyłaś na tym obrazku?

fot. diapordiamesupero.com

Popularne wiadomości teraz

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

1. Mózg

Masz osobowość zdobywcy! Twoje cechy charakterystyczne to: autentyczność, urok, pewność siebie, samoakceptacja.

Osoby, które osiągnęły sukces, są znane z tego, że są energiczne, ambitne i mocno napędzane postępem, a Ty właśnie jesteś taką osobą. Niezwykle oddana swojej pracy, mocno stąpająca po ziemi, wiesz czego chcesz i do tego dążysz. To, co widzisz, jest tym, co dostajesz.

2. Woda

Charakteryzujesz siebie jako rozjemcę. Cechy, które Cię definiują to: opanowanie, niezawodność i odpowiedzialność.

Zrobisz prawie wszystko, aby zachować spokój i wolisz, aby wszystko przebiegało bez konfliktów. Jesteś w stanie zjednoczyć ludzi i leczyć kłótnie. W Tobie zawsze można znaleźć wsparcie i pomoc. Dzięki tym cechom nie ma osoby, która by powiedziała na Ciebie złe słowo. Każdy chciałby znać taką osobę jak Ty i się z nią przyjaźnić.

3. Drzewo

Twoja osobowość jest innowatorem! Cechuje Cię: życiowa mądrość, wnikliwość, realizm i szlachetność.

Oznacza to, że jesteś sumienny i etyczny, z silnym poczuciem dobra i zła. Zawsze starasz się poprawić sytuację. Jesteś osobą niezwykle zorganizowaną i uporządkowaną. Masz swoje zasady i się ich trzymasz. Nie zależy Ci na tym, co mówią o Tobie inni. I choć czasem ludzie nie rozumieją Twoich wyborów, w głębi duszy mają do Ciebie ogromny szacunek i podziw.

4. Twarz

Definiujesz siebie jako altruistę. Charakteryzuje Cię: empatia, ufność i bezwarunkowa miłość do innych.

Tego typu ludzie są niezwykle mili i hojni. Mają dobre intencje, ale niestety można je łatwo wykorzystać, ponieważ zawsze chcą pomagać innym za wszelką cenę. Myślisz, że wszscy są dobrzy i niestety nie potrafisz rozróżniać dobra od zła, dlatego często zakochujesz się w złych facetach, popadasz w długi lub zostajesz zdradzana przez przyjaciół. 

5. Papuga

Masz duszę artysty. Cechuje Cię: ciekawość świata, kreatywność i potępianie zasad.

Uwielbiasz doświadczać, poznawać ludzi i nowe kultury. Nie ma takiej rzeczy, której byś nie spróbowała. Wciąż o czymś marzysz, robisz kilka rzeczy na raz. Nie interesują Cię rzeczy przyziemne takie jak płacenie rachunków czy praca na etacie. Nie lubisz też zasad i uważasz, że są po to, żeby je łamać.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com