Wagi

Dla Wagi pierwsze dni jesieni będą bardzo udane. Możesz spokojnie podjąć się realizacji najtrudniejszych projektów, bo Fortuna będzie po Twojej stronie. Pod koniec września czekają na Ciebie dary losu. Przyjazdy obiecują duże zyski.

Małgorzata Ostrowska-Królikowska zamieściła stare zdjęcie ze swoim mężem. "Wspomnienia"

Strzelec

W poszukiwaniu nowych źródeł dochodu wybiorą zupełnie nieoczekiwany kierunek, a okaże się, że będzie to żyła złota. Ten okres może być dobrym początkiem dla dużego przepływu gotówki w życiu Strzelca.

Zenek Martyniuk komentuje plotki o zakończeniu swojej współpracy z TVP

Popularne wiadomości teraz

Kiszona cukinia! Rewelacyjny przepis

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Rak

Raki we wrześniu dojdą do dramatycznych zmian. Niespodziewana oferta pracy to świetna okazja, aby wpuścić w Twoje życie pieniądze. Nie przegap tego.

Trzy znaki zodiaku wkrótce będą miały wielką i szczęśliwą miłość. Scorpion zaostrzy wir miłości, ten znak zodiaku zamieni się we wrześniu w romantycznego zakochanego nastolatka. Kontynuację możesz przeczytać w naszym artykule.

Tak samo czytaj o tym, jak Robert Lewandowski pochwalił się swoją kuchnią. Od niedawna spełniło się jedno z największych marzeń Roberta Lewandowskiego. Między innymi ze swoją drużyną zdobył Puchar Ligi Mistrzów. O tym piłkarz marzył jeszcze wtedy, gdy był małym chłopcem. Kibicowała mu cała Polska i oczywiście kochana rodzina. Później polski piłkarz zamieścił szczęśliwe zdjęcia z Anią i córkami, które słodko całowali kochanego Roberta.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com