Koziorożec (21 grudnia - 20 stycznia)

Koziorożce we wrześniu zrozumieją wreszcie, że pogrywanie sobie z innymi to nie jest dobry pomysł. Ich dawne intrygi wyjdą na światło dzienne, przez co Koziorożce zostaną postawione w niezręcznej pozycji. Nie pozostanie im nic innego jak się przyznać i odbudować zaufanie.  

Zarówno samotne, jak i pozostające w związkach Koziorożce muszą zastanowić się nad tym, jakie były i są ich oczekiwania i czy zanadto od nich nie odeszły. Single nie powinny obniżać swoich standardów tylko po to, by w końcu być w związku. Koziorożce w związku mają prawo oczekiwać większego zaangażowania od partnera. Może kryzys, który tak długo trwa warto w końcu przerwać i pogodzić się z faktem, że on się nie zmieni.

Wodnik (20 stycznia - 19 lutego)

Wodniki na początku miesiąca będą musiały się zmierzyć z demonami przeszłości i lękami, które w sobie noszą. To, jak poradzą sobie z tymi niekomfortowymi myślami, zależeć będzie tylko od nich. Aura będzie sprzyjać temu, aby Wodniki pozbyły się kajdan przeszłości i zaczęły żyć nowym, lepszym życiem. Zdrowie z pewnością na tym zyska.

Wodniki, które mają naturalną skłonność do pracoholizmu muszą przestać traktować pracę jak swój drugi dom i zastanowić się, czy rzeczywiście jest najwyżej na liście priorytetów. Lepiej nauczyć się delegować obowiązki i nie brać na siebie wszystkich zadań.

Genialny test. To, co jako pierwsze zobaczysz na obrazku zdradza Twoje podejście do życia

Popularne wiadomości teraz

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Kiszona cukinia! Rewelacyjny przepis

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Ryby (19 lutego - 21 marca)

Ten miesiąc będzie sprzyjać szybkim remontom, porządkom i większym zakupom. Kieruj się własnym gustem i doświadczeniem, a nie dobrymi radami sprzedawców, czy tym co może zrobić wrażenie na Twojej nielubianej części rodziny. To Ty masz się czuć dobrze w swoim miejscu. Takie odnowienie przestrzeni wpłynie fenomenalnie na Twoją kreatywność.

W pracy natomiast bądź ostrożna. Ktoś źle Ci życzy i musisz na Niego uważać. Możesz się zdziwić, kiedy odkryjesz co to za osoba. Nie przejmuj się i nie karm się ta złą energią, bowiem może to źle wpłynąć na Twoje zdrowie, które będzie w zagrożeniu pod koniec miesiąca. Uważaj na siebie.

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Na początku września 2020 roku Księżyc przechodzi przez ognistego Barana. Da Ci to dużo energii do rozpoczynania nowych rzeczy i kreatywnego wyrażania siebie.
Zła wiadomość jest taka, że możesz mieć w tym czasie problem z emocjami. Będziesz rozdrażniona, a Twoje nastroje będą się zmieniać jak w kalejdoskopie.

W połowie miesiąca staniesz przed poważnym wyzwaniem dotyczącym Twojego kierunku życia. Co planujesz, na co powinnaś poświęcić więcej czasu, a na co mniej? Te decyzje będą znaczące dla Twojej przyszłości.

Byk (20 kwietnia - 21 maja)

Wenus jest władczynią twojego znaku, a tym samym potężną planetą dla ciebie w tym miesiącu. To będzie ważny czas dla Ciebie i kobiet w Twoim otoczeniu. Jak nigdy dotąd będziecie potrzebowały wzajemnego wsparcia i poczucia współpracy. Nie bój się podejmować wielkich i odważnych decyzji, bowiem masz wokół siebie ludzi, na których możesz liczyć. Działaj odważnie!

Od połowy września zapanuje lekki haos w Twoim domu. W powietrzu wisi kłótnia z dziećmi lub z rodzicami. Nie bagatelizuj tego.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

W tym miesiącu gwiazdy kładą w Twoim przypadku nacisk na sprawy domowe: dom, rodzinę i twoje emocjonalne ja. W pierwszej połowie miesiąca sytuacja może wydawać się nieco przytłaczająca. Staną przed wami wielkie i trudne wyzwania. Tylko spokój, opanowanie i współpraca mogą doprowadzić Was do sukcesu. 

Na szczęście wytchnienia doznach w okolicy 20 września. Będziesz mieć wtedy wreszcie czas dla siebie. Wykorzystaj go tylko na swoje przyjemności. Należy Ci się!

Cztery znaki zodiaku, które zawsze wprowadzają negatywną atmosferę. Lepiej ich unikać

Rak (21 czerwca - 22 lipca)

Twój umysł dzięki niezwykłej działaności Saturna będzie w tym miesiącu płodny i aktywny , co może pomóc Ci wyjść z twórczej rutyny. Co to oznacza? Będziesz sobie doskonale radzić w pracy, co może przynieść Ci sporą korzyść finansową.

W okolicach 13, 14 i 15 września miej bardzo otwarty umysł na nowe znajomości. W tych dniach spotkasz bardzo ważną osobę w swoim życiu, która może je  wywrócić do góry nogami, ale na lepsze!

Lew (22 lipca - 22 sierpnia)

Czujesz się gotowy do odnalezienia w sobie nowego talentu lub aspektu tego, kim jesteś. To dobry czas na to. Już od dawna zwlekałaś z podjęciem nowych działań. To idealny na to czas. Nie pozwól, aby strach pokonał Twe pragnienia. Nie marnuj się w nudnej i kiepsko płatnej pracy.

Finanse powinny mieć się dobrze, ale unikaj zwiększania zadłużenia bez należytej uwagi. Zwłaszcza pod koniec miesiąca stan Twojego konta będzie miał znaczenie. Czeka Cię wtedy niespodziewany wydatek.

Panna (22 sierpnia - 22 września)

Wszystkiego najlepszego z okazji urodzin! Co za potężny astrologicznie miesiąc! Nadszedł w końcu czas, aby zrównoważyć tę racjonalną, analityczną część siebie z uczuciem, sercem i pasją do życia. Po prostu nie wystarczy zaplanować rzeczy w zwykły metodyczny sposób.  Poczuj moc swojej pasji życia. „Plan”, którego zawsze potrzebujesz, ujawni się, musisz tylko zaufać sobie i Wszechświatowi. Wieczne kontrolowanie wszystkiego tylko Cię blokuje, czas odpuścić.

W okolicach 25. września spotkasz ciekawego mężczyznę, który może Ci zawrócić w głowie. Będzie to człowiek pełen tajemnic, dlatego uważaj na niego. Niewykluczone, że będzie to ciekawa relacja, jednak musisz zachować dystans i badać powoli tę znajomość.

Waga (22 września - 22 października)

Wenus i Saturn, dwaj najwięksi planetarni sojusznicy Wagi, pomogą Ci w tym miesiącu zachować zagubiony balans życia w sierpniu. To był dla Ciebie trudny miesiąc, a Gwiazdy planują Ci to wynagrodzić. Wszystko rozegra się w przeciągu dwóch tygodni. Wreszcie poczujesz, że masz kontrolę nad swoim zyciem i poczujesz czystą radość. 

W połowie miesiąca wydarzy się w Twoim zyciu coś wyjątkowego. Może to zmienić Twoją perspektywę na cały przyszły rok. Zmieni się Twoje postrzeganie siebie i tego, co cenisz. Finanse  natomiast mogą się poprawić pod koniec miesiąca w samą porę, aby kupić sobie prezent urodzinowy, na który naprawdę zasługujesz.

Skorpion (22 października - 21 listopada)

Pierwsze dni września 2020 roku mogą wydawać się trochę jak przedarcie się przez błoto sięgające bioder. Wszystko przez to, że Pluton, władca Skorpiona, i Merkury właśnie przeszli z ruchu wstecznego na bezpośredni. Nie będzie lekko, ale nie z takimi problemami już sobie radziłaś, więc cierpliwie czekaj poprawy warunków. Nie na wszystko masz wpływ.

Połowa września będzie spokojna, natomiast wątpliwości przyjdą do Ciebie wraz z końcem września. Ludzie wokół Ciebie będą się dziwnie zachowywać. Nagle poczujesz się samotna. Może wreszcie przejrzysz na oczy i zrozumiesz, że nie wszystkich można zmienić?

Strzelec (21 listopada - 21 grudnia)

Twój zwykły optymizm może zostać nieco podważony, gdy zaczyna się miesiąc, gdy Chiron, Neptun i Uran - wszystkie w retrogradacji - wpłyną na Twoje myśli i samopoczucie. Odczujesz brak energii i sił na podejmowanie wszelkich wysiłków. Dotychczasowe sprawy, które Cię uszczęśliwiają nagle przestaną sprawiać Ci radości. Ważne, byś w tym trudnym czasie nie izolowała się i mimo, że nie będziesz mieć na to ochoty - integrowała się z ludźmi. Dobroć ludzi obudzi w Tobie dawne ambicje i entuzjazm.

W okolicach 17. września Twoja relacja z partnerem poprawi się. Wyjaśnicie sobie problematyczne kwestie i dojdziecie do porozumienia. Jeśli natomiast jesteś singielką, gwiazdy przewidują niebieskookiego blondyna na Twej drodze. Nie będzie to miłość od pierwszego wejrzenia, ale to typ osoby, która zyskuje dopiero po głębszym poznaniu, więc nie zrażaj się.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com