Wielu psychologów używa testów obrazkowych, by ocenić nasze zachowania, podejście do życia czy charakter. Czasem naprawdę wiele taki psychotest może o nas powiedzieć. W każdym razie zrobienie go - na pewno nam nie zaszkodzi.

Aby test był miarodajny, odpowiadając na pytanie - nie możesz się długo zastanawiać. Twoja odpowiedź powinna być szybka. Masz powiedzieć to, co jako pierwsze przyjdzie Ci do głowy. Jeśli jesteś gotowa - odpowedz na poniższe pytanie.

Co jako pierwsze zobaczyłaś na tym obrazku?

fot. diapordiamesupero.com

Popularne wiadomości teraz

Kinga Duda pracuje u ojca. Wiadomo, ile zarabia

Kiepskie informacje dla zbieraczy grzybów

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Cztery znaki zodiaku, które zawsze wprowadzają negatywną atmosferę. Lepiej ich unikać

PSA

Jesteś miłą i spokojną osobą, która żyje pełnią życia. Nie przejmujesz się tym, co mówią o Tobie inni i nie interesujesz się też życiem innych. Z natury jesteś dla wszystkich przyjazna i nie oceniasz po pozorach. Żyjesz w zgodzie z ludźmi, zwierzętami i naturą. Po prostu kierujesz się zasadą "Nie rób drugiemu, co Tobie niemiłe".

KOTA

Jesteś nieśmiałą i nieco wycofaną, a to przez to, że nie chcesz zwracać na siebie uwagi. Cechuje Cię także niezależność, odpowiedzialność i samodyscyplinowanie się. To, co sobie zaplanujesz - realizujesz. Jednak nie robisz tego, by zaimponować innym, a sobie. Bardzo cenisz sobie swój rozwój. Kierujesz się mottem: "Dziś zrób dla siebie coś, za co podziękujesz sobie w przyszłości".

Horoskop na przyszły tydzień dla wszystkich znaków zodiaku. Przekonaj się co Cię spotka

MYSZ

Jesteś powściągliwą i nieufną osobą. Z natury nie ufasz ludziom, by przypadkiem Cię nie skrzywdzili. Zachowujesz się w relacjach z ludźmi bardzo zachowawczo, nawet jeśli się z kimś przyjaźnisz. Umiejętnie ukrywasz swoje emocje. W życiu kierujesz się dewizą "Umiesz liczyć, licz na siebie".

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com