Kiedy rozglądamy się wokół siebie i widzimy ludzi — te doskonałe w swojej niedoskonałości stworzenia — często nawet nie zdajemy sobie sprawy, że niektóre z nich są w rzeczywistości kimś więcej niż tylko ludźmi. Chodzą tymi samymi ulicami co my, ale są prawdziwymi „ziemskimi” aniołami. Co więcej, możesz nawet okazać się jednym z nich!

„Ziemskie” anioły to zazwyczaj ludzie, których dusze są tak czyste, że są źródłem nadziei, inspiracji, wsparcia oraz uzdrowienia dla wszystkich wokół. Pojawiają się w naszym życiu zupełnie nieoczekiwanie – lecz dokładnie wtedy, gdy są najbardziej potrzebne.

Przychodzą na ten świat, aby poprowadzić nas dobrą ścieżką i podzielić się z nami pozytywnymi swoimi wibracjami, spokojem oraz miłością. Dlatego najprawdopodobniej znasz ich pod kilkoma innymi imionami, ponieważ ludzie często nazywają ich przewodnikami duchowymi, uzdrowicielami, a nawet wojownikami światła.

Nie ma żadnego znaczenia, za kogo ich uważacie lub jak ich nazywacie, aniołowie wyróżniają się tym, że ich dusze są bezpośrednio „połączone” ze świadomością wszechświata. Z natury są bezinteresownymi, namiętnymi i bardzo otwartymi ludźmi, a sama ich obecność może uspokoić i dać nadzieje każdej osobie.

Jeżeli myślisz, że być może jesteś jednym z nich lub w twoim otoczeniu jest ktoś, kto może być jednym z nich, to koniecznie przejrzyj znaki zebrane w tym artykule...

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska odsłoniła twarz Klary. Według internautów to wykapany Robert

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

1. Jesteś empatą.

Oznacza to, że odczuwasz emocji ludzi wokół ciebie. Twoja dusza jest tak precyzyjnie dostrojona do emitowanej przez nie energii i częstotliwości wibracji, że jesteś w stanie odczuwać uczucia i emocje innych ludzi, tak jakbyś sam ich doświadczał, i dlatego po prostu nie możesz przejść obok osoby, która wpadła w tarapaty.

2. Ludzie mówią ci, że masz „starą duszę”.

Niezależnie od tego, czy im wierzysz, czy nie, chyba sam nieraz zauważyłeś, że jesteś mądry i przenikliwy ponad swoje lata i nie boisz się z tego korzystać.

3. Czasami wolisz spędzać czas w samotności.

Zbyt długi kontakt z innymi ludźmi może spowodować, że poczujesz się całkowicie wyczerpany, zarówno emocjonalnie, jak i fizycznie. W takich chwilach jedynym ratunkiem jest czas spędzony w samotności na medytacji i przemyśleniu własnych emocji. Czas spędzony z dala od hałaśliwych tłumów przywraca ci wewnętrzną równowagę i przygotowuje na przyszłe życiowe wyzwania.

4. Czujesz, że przyszedłeś na ten świat z pewną misją.

Pieniądze, sława, popularność – nic z tego nie ma dla ciebie żadnego znaczenia. Zamiast tego dążysz do takiego życia i kariery, które pomogą ci poczuć się spełnionym, zarówno intelektualnie, jak i duchowo. Wielu „ziemskich” aniołów ma dosłownie obsesję na punkcie chęci pomocy lub uzdrawiania innych ludzi i dlatego zostaje lekarzami, ratownikami, psychoterapeutami, nauczycielami, pracownikami socjalnymi i tak dalej.

Photo by Ava Sol on Unsplash

5. Jesteś bardzo wrażliwym człowiekiem.

Czasami czujesz, że cierpienie i problemy, które widzisz wokół siebie, są tak nieznośne, że napełnia cię niesamowitym niepokojem i stresem, a czasami mogą nawet doprowadzić do łez.

6. Ludzie często zwracają się do ciebie o poradę.

Wiele osób zwraca się do ciebie o radę i pomoc – po prostu dlatego, że instynktownie czują: ty nie tylko wysłuchasz ich, ale z pewnością pomożesz rozwiązać ich problem, lub przynajmniej powiesz, w którym kierunku podążać. Czasami nawet nieznajomi zaczynają rozmawiać z tobą o swoich problemach, a ty poświęcasz czas, aby ich wysłuchać i udzielić im odpowiedzi. Co więcej, ci to wcale nie przeszkadza.

7. Nienawidzisz przemocy.

Jakiekolwiek formy przybiera przemoc – może to być przemoc fizyczna, głód, ból, ubóstwo lub przemoc emocjonalna… Rozpoznajesz ja z daleka i nienawidzisz najbardziej na świecie.

8. Masz bardzo jaskrawe sny, a czasami nawet widzisz je w rzeczywistości.

Kiedy śnią się ci sny, są one niezmiennie bardzo jaskrawe i podobne do prawdziwego życia. Ponadto, w ciągu dnia ty często „wypadasz” z rzeczywistości, fantazjując o rzeczach magicznych, niesamowicie dziwnych lub nawet metafizycznych.