Koziorożec

Osoby spod tego znaku czują się lepsze od innych. Mają bardzo wysokie mniemanie o sobie przez co często gardzą i obgadują innych, nawet swoich bliskich. Uważają się wiecznie za osoby pokrzywdzone, choć nie mają do tego powodów. O swoje niepowodzenia zawsze oskarżają innych, nigdy siebie. Nie potrafią też cieszyć się sukcesami i szczęściem innych. Zamiast tego wciąż zazdroszczą.

Horoskop na przyszły tydzień dla wszystkich znaków zodiaku. Przekonaj się co Cię spotka

Ryby

Ryby emocjonalnie zatrzymały się na poziomie dziecka. Szantażują, kłamią, wymuszają i wszczynają awantury. Zrobią wszystko, aby dostać to, czego w danym momencie pragną. Nie obchodzą ich uczucia innnych, liczy się to, co same mogą zyskać. Liczy się tylko ich szczęście. Chętnie wykorzystują i manipulują. Bliscy nie raz się na nich zawiedli.

Byk

Byki uwielbiają zgrywać z siebie ofiarę bez względu na wszystko. Chętnie narzekają, mówią o swoich problemach, jednocześnie wyolbrzymiając je i zrzucając winę na innych. Uwielbiają litość i opiekowanie się nimi. Uważają, że tylko ich problemy są poważne, a wszyscy inni mają doskonałe życie. To fatalni przyjaciele, którzy widzą tylko czubek własnego nosa.

Wybierz jedną z tych kart, a dowiesz się jaka przyszłość Cię czeka

Popularne wiadomości teraz

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Panna

Panny są przekonane o swojej perfekcyjności. Nic nigdy nie mają sobie do zarzucenia. Wiedzą zawsze wszystko najlepiej i nie ukrywają tego, za to innym z przyjemnością wytykają błędy. To także osoby, które są bardzo nerwowe i pełne gniewu do całego świata. Gdy się je zesłości - nie licz na szybkie pojednanie. To pamiętne i mściwe osoby.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com