Koziorożec

Zdarzenie z początku tygodnia negatywnie wpłynie na twój nastrój. Staniesz się rozdrażniona i zamkniesz się w sobie. To dobry moment na rozmowę z przyjaciółką. Ona zawsze wie, jak poprawić Ci nastrój.

Wodnik

To będzie Twój czas w pracy. Nagle Twój przełożony zobaczy jaka jesteś kreatywna. Nie bój się działać. Jeśli dalej będziesz tak odważnie pracować, wkrótce czeka Cię poważny awans. Bycie zachowawczym i spokojnym nie jest już w modzie.

Ryby

Masz faceta? Będziesz musiała mu się wytłumaczyć z historii, którą zamknęłaś w szufladzie przeszłości. Twój ukochany dowie się o twoim dawnym grzeszku i nie będzie z tego zadowolony. Jesteś singielką? Twój dawny znajomy będzie chciał odnowić relację. Warto spróbować.

Baran

Uważaj na znajomych, bowiem ktoś z Twojego otoczenia źle Ci życzy, a udaje dobrą koleżankę. Jesteś dla niej taka dobra, a ona nie jest godna zaufania. Miej oczy do okoła głowy. Ta osoba może Ci naprawdę zaszkodzić. 

Byk

Twój ukochany dawno nie był tak miły i czarujący. Przeżyjecie romantyczne chwile, a Ty znów w Was uwierzysz. Jeśli natomiast jesteś singielką uważaj na znajomego z pracy. Podobasz mu się, ale to nie jest dobry kandydat na partnera.

Popularne wiadomości teraz

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Potwierdzają się smutne wieści z zagranicy. Będzie drugi lockdown

Mężczyzna udawał, że nie żyje. To jak, zareagował na to jego kot trzeba zobaczyć

Aneta Zając pochwaliła się zdjęciem z synami. "Szanuje ich prawo do prywatności"

Bliźnięta

Musisz się w przyszłym tygodniu bardzo postarać, by Twój szef był z Ciebie zadowolony. Szykuje się redukcja etatów, a on jest bardzo wymagający. Nie obijaj się i daj z siebie wszystko, a na pewno to zauważy. 

Rak

Oddaliłaś się ostatnio od przyjaciół i oni mają Ci to za złe. Zadbaj o te ralacje, bo inaczej w przyszłym tygodniu czeka Cię bardzo nieprzyjemna wymiana zdań. Sama zaproponuj spotkanie, bo Twoi bliscy mają już dość odmowy i nie mają zamiaru nad Tobą skakać.

Lew

Twój ukochany będzie przechodził trudny okres. Nagle zamilknie, zacznie się dziwnie zachowywać. To ważne, byś była teraz blisko niego i go wspierała. Singielki natomiast mogą oczekiwać, że na ich horyzoncie pojawi się miły chłopak. Musisz dać mu szansę.

Panna

W tym tygodniu dzięki energii Jowisza poczujesz niewiarygodną chęć do działania i do zmian. Poczujesz, że możesz wszystko. Bardzo dobrze zrobi Ci to w pracy i pomoże Ci zaistnieć. Wreszcie zobaczą, na co Cię stać.

Waga

Ten tydzień będzie obfity w stres. Wszystko będzie wyprowadzać Cię z równowagi, więc lepiej nie wchódź w poważne rozmowy, bo może się to skończyć ostrą kłótnią, którą będziesz bardzo żałować. Może bierzesz na siebie za dużo obowiązków? Przemyśl to.

Skorpion

Podreperujesz zdrowie i odzyskasz życiową energię. Staniesz się kreatywna i powrócisz do dawnego hobby. Wreszcie odzyskasz kontrolę nad swoim życiem. To dzięki temu, że będziesz mieć więcej czasu. Potrzebowałaś tego.

Strzelec

Twój partner zrozumie, że ostatnio nie zachowywał się tak, jak powinien. Zacznie pracę nad sobą, a Ty to zauważysz. To dobrze wróży waszemu związkowi. Jeśli jesteś singielką nie oczekuj fajerwerków. Skup się na swoim rozwoju, bo romans w tym tygodniu nie wyjdzie Ci na dobre.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com