Skup się na chwilę i posłuchaj swojej intuicji. Następnie wybierz jedną z tych kart, która najbardziej do Ciebie przemawia. Gdy już to zrobisz, zejdź niżej artykułu, by dowiedzieć się - co to dla Ciebie oznacza.

fot. awakeningpeople.com

KARTA NR 1

Wszystko wskazuje na to, że w Twoim życiu nadejdzie światło. Co to znaczy? Wreszcie przejrzysz na oczy. To światło pozwoli Ci odgonić mrok. Dzięki temu zobaczysz, co jest dla Ciebie dobre, a co złe. Pozbędziesz się toksycznych relacji i obowiązków. Wreszcie zaczniesz żyć pełnią życia i będziesz robić to, o czym od dawna marzyłaś. Przyszłość należy do Ciebie.

Trzy znaki zodiaku, które uwielbiają rywalizować. Mają to we krwi

KARTA NR 2

Jeśli dotąd traciłaś wiarę w dobro i sprawiedliwość - przyszłość Ci to wynagrodzi. Wciąż dostawałaś od życia same kłody pod nogi, mimo tego, że żyłaś w zgodzie z innymi i przestrzegałaś wszelkich zasad moralnych i etycznych. Dobra wiadomość jest taka, że karma w końcu do Ciebie wróci. Los odwdzięczy Ci się za cierpliwość i wynagrodzi Ci to wielkim szczęściem.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź na to pytanie wyjawi tajemnice twojej osobowości

KARTA NR 3

Bardzo jesteś ostatnio skupiona na sobie i swoich obowiązkach. Wciąż za czymś gonisz. Chcesz więcej i więcej, wymagasz od siebie niemożliwego. Przestań. Zadbaj o swoje zdrowie psychiczne, odpoczynek i relacje z innymi, bo inaczej Twoja przyszłość nie będzie wyglądać miło. Możesz zostać sama, schorowana i zmęczona życiem. Zadbaj o równowagę, a możesz odwrócić jeszcze ten los.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com