Byk

Księżyc w nowiu byka 19 sierpnia sprawi, że zmienisz się zarówno wewnętrznie, jak i zewnętrznie, co przyniesie ci korzyści. Jednak wszelkie zmiany będą wynikiem wyłącznie twoich wysiłków, a nie nagłego szczęścia. Zbierz siły i pracuj aktywnie. Najważniejsze, żeby nie bać się spojrzeć na rzeczy z innej perspektywy i spróbować swoich sił w nowych kierunkach. Każde wyjście ze strefy komfortu jest mile widziane.

Placki twarogowe według przepisu babuni

Wagi

19 sierpnia pomoże Wagom zrealizować jej najśmielsze pomysły. Dawno nie byłeś zadowolony ze swojego obecnego życia. Jesteś zmęczony związkami lub utknąłeś w pracy, w której nie możesz dorosnąć. Księżyc w nowiu otwiera wiele możliwości, usuwając bariery. Podążaj za swoimi pragnieniami i ufaj swojej intuicji.

Koziorożec

Prawdziwy przełom, który odmieni życie, czeka Koziorożca podczas nowiu 19 sierpnia. Czekają na Ciebie ciekawe oferty, ale musisz krytycznie ocenić szanse i skupić się na najciekawszych i najbardziej dochodowych projektach. Podejmij swoją karierę.

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Bardzo dramatyczne! 10 zdjęć bezdomnych zwierzaków, które znalazły kochających właścicieli

Pyszna sałatka z sercem: jak przygotować oryginalne danie

Wodnik

Dla Wodnika Księżyc w nowiu 19 sierpnia to dokładnie dzień, w którym musisz wykazać się odwagą i wyjść ze swojej strefy komfortu. To jedyny sposób, aby radykalnie zmienić życie na lepsze. Jednak los zacznie udzielać wsparcia dopiero wtedy, gdy dostrzeże wysiłki ze strony Wodnika.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com