Z punktu widzenia nauk okultystycznych to właśnie ta planeta odpowiada za nagłe zmiany losów i pokazuje, jak reagujesz na różne sytuacje życiowe. Retrogradacja Urana potrwa do przyszłego roku, a do bezpośredniego ruchu powróci do 14 stycznia 2021 roku. Oczywiście wpłynie to na sferę społeczną i karierę. Oczywiście z punktu widzenia astrologii im dalej planeta znajduje się od Słońca, tym mniej wpływa ona na zachowanie ludzi, takich jak Wenus i Merkury, dlatego im dalej, tym bardziej dyskutuje się o sprawach globalnych.

Pyszne placki z groszkiem: jak ugotować obfite danie

Reakcyny Uran, jak przeżyć to zjawisko?

Dlatego nie wyklucza się wzrostu i rozwoju różnych subkultur, ruchów środowiskowych i tym podobnych. Okres retrogradacji Urana w jakiś sposób wpływa na astronautów, pilotów, stewardów, wynalazców, programistów, każdego, kto ma do czynienia z komputerami, fizyków i matematyków, astrologów i astronomów, bo pamiętamy, że ta planeta zajmuje się wynalazkami i niebem. Jeśli mówimy o życiu osobistym, powinieneś pamiętać, jakie wydarzenia wydarzyły się w zeszłym roku w sierpniu, powinieneś porównać je z obecnym okresem i zrozumieć, dokąd to wszystko prowadzi.

Cztery znaki zodiaku, które znajdą się w punkcie zwrotnym

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Kiszona cukinia! Rewelacyjny przepis

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Uran porusza się po okręgu zodiakalnym od 84 lat, a teraz ta planeta znajduje się w znaku zodiaku Byk, to znak ziemi. Dlatego powinieneś uważać na czas i finanse oraz umiejętnie zarządzać swoimi finansami. Mimo wszystko i pomimo dominacji innych planet w retrogradacji, to Uran uważany jest za inspirację dla wynalazców i nasze nowe osiągnięcia.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com