Koziorożec

Osoby spod tego znaku zodiaku wszystko traktują śmiertelnie serio. Grają w "chińczyka" jakby grały o milion. Tacy już są. Wkładają całe serce w rywalizację, choć to nie zawsze dobry pomysł. Pchają się do samych najważniejszych funkcji, nie zważając na swoje umiejętności, a gdy ktoś go nie dostrzeże - uważają, że ta osoba zrobiła to wyłącznie dlatego, że go "nie lubi". Koziorożce nie potrafią pogodzić się z porażką na tyle, że po przegranej potrafią się awanturować i niestety obrażać. 

Trzy znaki zodiaku kobiet, które najtrudniej zdobyć. Nie łatwo podbić ich serca

Lew

Lwy w naturze mają to, że lubią rządzić.  Lubią wygrywać i mieć rację. Osoby spod tego znaku nie przepuszczą żadnej dyskusji, w której mogliby zabrać głos. Lwy nie przejdą też obojętnie obok żadnego wyzwania, które ktoś im rzuca. Odwagi i pewności siebie można im pozazdrościć. Natomiast, gdy Lew przegra lub gdy mu się coś nie uda, nie chce o tym za żadne skarby dyskutować i udaje, że to "nic takiego", choć w głebi duszy jego ego cierpi. Natomiast gdy kogoś innego spotka porażka - wytknie mu to przy pierwszej okazji w dość kąśliwy sposób.

Co widzisz na tym obrazku? Odpowiedź na to pytanie wyjawi tajemnice twojej osobowości

Skorpion

Osoby spod tego znaku zodiaku są bardzo ambitne, aż czasami za bardzo. Bardzo dużo czasu poświęcają na naukę i samodoskonalenie się, by potem wykorzystać każdą okazję, by udowodnić innym jak wiele się potrafi. Uparcie dążą do celu i nawet pomimo niepowodzeń, wielokrotnie próbują. Po przegranej udają, że wszystko z nimi w porządku i reagują na to żartem, ale tak naprawdę mają oni do siebie w tym momencie duży żal i są wobec siebie w myślach bardzo samokrytyczny.

Popularne wiadomości teraz

Pierwsza rocznica ślubu Karola Strasburgera

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com