Wielu psychologów używa testów obrazkowych, by ocenić nasze zachowania, podejście do życia czy charakter. Czasem naprawdę wiele taki psychotest może o nas powiedzieć. W każdym razie zrobienie go - na pewno nam nie zaszkodzi.

Aby test był miarodajny, odpowiadając na pytanie - nie możesz się długo zastanawiać. Twoja odpowiedź powinna być szybka. Masz powiedzieć to, co jako pierwsze przyjdzie Ci do głowy. Jeśli jesteś gotowa - odpowedz na poniższe pytanie.

Co jako pierwsze zauważyłaś na tym obrazku?

Fot. diapordiamesupero.com

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Justyna Żyła radykalnie zmieniła swój wygląd! Z taką fryzurą znacznie wygląda lepiej

Dom nie nadawał się do użytku, a dziś prezentuje się znakomicie. Niesamowita metamorfoza

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Twarze

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zwizualizowałaś, były twarze, masz bardzo spokojną, zrównoważoną, refleksyjną i wrażliwą osobowość. Bywasz często zamyślona, bowiem jesteś typem marzycielki, uwielbiającą snuć plany na realizację idealnego życia. Kochasz ludzi, ale jednocześnie jesteś bardzo powściągliwa, nie lubisz dzielić się swoimi problemami z innymi. Wolisz spędzać czas pod kocem w domu oglądając filmy, niż chadzać wciąż na imprezy. 

Puchar

Jeśli pierwszą rzeczą, którą zobaczyłaś, był kielich, jesteś osobą bardzo altruistyczną. Wychodzisz z siebie, by pomóc swoim bliskim, przejmujesz się bardzo ich problemami i chcesz za wszelką cenę je rozwiązać. Jednocześnie sama masz problem ze swoimi zagwostkami i swoje problemy zamiatasz pod dywam i wolisz o nich nie myśleć. Często czekasz, aż rozwiążą się same. Jesteś także typem obserwatora i słuchacza. Świat i ludzie cię inspirują. Jesteś także głęboko świadoma tego, co widzisz. Potrafisz wręcz "czytać z ludzi".

Motyle

Jeśli pierwszą rzeczą, na którą zwróciłaś uwagę, były motyle, jesteś bardzo absorbującą uwagę osobą. Nawet gdy tego nie chcesz, w naturalny sposób dostajesz atencję innych. Masz bardzo kreatywną i buntowniczą osobowość przez co dla innych jesteś wyjątkowa. Żyjesz jak chcesz i ludzie to w tobie podziwiają. Masz niezwykłą odwagę, by celebrować życie. Nie jesteś osobą, która na wszystko marudzi. Ty wolisz z uśmiechem na twarzy iść przez życie. 

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com