Baran

Baran uwielbia hałaśliwe imprezy, więc w ich życiu jest dużo gorzałki. Jednak nigdy nie przyznają, że piją dużo alkoholu.

Córka znanego prezentera Steva Irwina jest w ciąży. Dziewczyna pochwaliła się słynnym zdjęciem

Alcohol

Ryba

Ryby nie pozostają w tyle za Baranem. Uwielbiają też fajne firmy i nie mają nic przeciwko wypiciu pysznego koktajlu, a nawet więcej niż jednego. Jednocześnie wiedzą, jak kontrolować siebie w stanie odurzenia.

Daniel Martyniuk ostro o Kamilu Bednarku: „Jest nikim”. Co na to piosenkarz?

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Dom nie nadawał się do użytku, a dziś prezentuje się znakomicie. Niesamowita metamorfoza

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Piękny dom Łukasza Szumowskiego z dala od miejskiego zgiełku

Najbardziej pijące znaki zodiaku

Skorpion

Ale Skorpiony nie wiedzą, jak się kontrolować pod wpływem alkoholu. Dlatego często znajdują się w nieprzyjemnych sytuacjach.

Znaki zodiaku, od których należy trzymać się z daleka. Te znaki zodiaku wśród mężczyzn bardzo negatywnie wpływają na swoich partnerek. Ze względu na swój specyficzny charakter oni traktują kobiet jak swoją własność i faktycznie robią z nich niewolnic. Związek z takim mężczyzną bardzo przypomina torturę. Wszystko dlatego, że te znaki zodiaku po prostu nie potrafią budować zdrowe relacje. W związku z takim partnerem kobieta więcej nie należy do siebie, ponadto, jeżeli ona nie jest w stanie się oprzeć swojemu partnerowi, to on de facto robi z niej niewolnice.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com