Prawda jest taka, że nie wszyscy jesteśmy stworzeni do ciężkiej pracy. Poza tym wielu wychodzi z założenia, że nie należy pracować ciężko tylko mądrze!

Znaki zodiaku, które wkrótce zakończą czarny pasek

Te znaki zodiaku z pewnością nie przepadają za pracą i zrobią wszystko, żeby się od niej wymigać...

To chyba właśnie o nich był ten wierszyk ... Na tapczanie siedzi leń nic nie robi cały dzień...

Ryby

Są bardzo leniwe i niezwykle flegmatyczne. Ponadto potrzebują bardzo dużo czasu, żeby zrobić cokolwiek. Z tego właśnie powodu często są wszędzie spóźnione. Jest w nich jakaś taka beztroska, która pozwala im patrzeć na przeciekający przez palce czas. Ryby są typem człowieka, który woli nic nie mieć, ale nie musieć pracować. Uwielbiają bezczynność i spokój. Unikają natomiast wszelkich działań, które wymagają od nich wysiłku czy mobilizacji. Nienawidzą zmieniać swoich nawyków, a rozwój osobisty brzmi dla nich jak kara. Są jakie są i takie właśnie chcą pozostać.

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Operacje plastyczne, które nie były sukcesem. Kiedyś zachwycały urodą dziś żałują

Byk

Ten znak zodiaku lubi wygodę i luksus. Byk ma bardzo wysokie wymagania. Nie dla niego ciężka praca. Jego celem z pewnością nie będzie urabianie się po łokcie. Zawsze znajdzie sposób, żeby zarobić, ale się nie narobić. Poza tym osoby spod tego znaku nie przepadają za zmianami. Cenią sobie stałość i stabilność. Co ciekawe byli są tak leniwe, że często nie chce im się nawet... wyjechać na wakacje. Wolą pozostać na kanapie w swoim wygodnym domu niż męczyć się z pakowaniem i podróżą.

Bliźnięta

Wydawać by się mogło, że energicznym, zmiennym i szalonym Bliźniętom daleko do lenistwa. Rzeczywistość wygląda jednak nieco inaczej. Osoby spod tego znaku zodiaku uwielbiają się bawić i mają bardzo luźne podejście do obowiązków. W praktyce po prostu je ignorują. Robią tylko to, na co mają ochotę. Zaniesienie brudnego kubka do zlewu często je przerasta. Umycie po sobie naczyń? To też zbyt wiele. Bliźnięta nie mają czasu ani ochoty na takie bzdury. Poza tym bardzo szybko się zniechęcają i rzadko udaje im się cokolwiek doprowadzić do końca

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com