Byk

W końcu czarny pasek tego znaku się skończy i pozytyw powróci do życia. Od dłuższego czasu borykasz się z trudnościami finansowymi i problemami w pracy. Jednak w połowie sierpnia Byk wkracza w nową fazę, w której nasili się chęć wygrania.

Awaria karuzeli w Szczecinie. Ludzie utknęli bardzo wysoko!

Lew

Horoskop zaleca Leo rozwiązanie wszystkich nierozwiązanych problemów.Ten okres jest idealny, aby uporządkować bałagan w związku i pozbyć się niepotrzebnych ludzi. Leo przyciąga otaczające go osoby, dlatego w pobliżu są toksyczne osobowości. Wykorzystaj koniec lata, aby zidentyfikować te niebezpieczne postacie i na zawsze przestać się z nimi komunikować.

Skorpion

Jeśli wcześniej znak zodiaku musiał walczyć o prawie każdy mały bonus, teraz Wszechświat dostarczy większość prezentów tylko dla pięknych oczu. Masz białą passę, co oznacza, że ​​ten czas należy wykorzystać mądrze.

Popularne wiadomości teraz

Danuta Martyniuk ujawniła wiadomości sms od byłej żony swojego syna. "Wiele bólu i cierpienia mi sprawiliście"

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Operacje plastyczne, które nie były sukcesem. Kiedyś zachwycały urodą dziś żałują

Kolorowa zmiana wizerunku Mai Rutkowski

Wodnik

Wszystkie problemy ustąpią i pozwolą Wodniku ponownie poczuć się wolną osobą, kontrolującą wydarzenia wokół niego. Gdy tylko zdasz sobie sprawę, że los poluzował uścisk, możesz rozpocząć nowe projekty.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com