BARAN 

Nie daj się zniechęcić do angażowania się w romantyczne chwile. Myli się ktoś, kto uważa, że ​​praca i obowiązki mają największe znaczenie. Za chwilę możesz poczuć się naprawdę samotna, jeśli czegoś w swoim życiu nie zmienisz. Nie bój się ryzykować!

BYK

Wyczerpujące problemy finansowe w końcu się skończą. Czeka Cię miły przepływ gotówki, który powinien znacząco poprawić Ci w tym tygodniu humor.

Z którą z tych kobiet byś się zaprzyjaźniła? Ten psychotest zdradzi, jak widzą cię inni

BLIŹNIĘTA

Kilka osób będzie chciało wyrazić swoje opinie na temat Twojej zawodowej przyszłości. Ale nie musisz zgadzać się ze wszystkim, co mówią. Nigdy nie zapominaj o tym, że to Ty najlepiej wiesz czego potrzebujesz.

Popularne wiadomości teraz

Zmarła matka Sylvestra Stallone -Jackie Stallone

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

RAK

Nie każdy dostrzeże wartość pomysłu, który chcesz traktować poważnie. Jednak nie zniechęcaj się od razu. Musisz popracować nad tym pomysłem, ale może się on okazać strzałem w dziesiątkę.

LEW

Mów głośno, ponieważ jeden lub dwóch krytyków lub rywali może zdołać uciszyć Cię w pewnych sprawach. Nie jesteś przecież osobą, która nie ma głosu, więc zawalcz o swoje i nie daj się stłamsić.

Trzy znaki zodiaku kobiet, które najtrudniej zdobyć. Nie łatwo podbić ich serca

PANNA

W tym tygodniu przygotuj się na masę telefonów i wizyt przyjaciół. Będziesz musiała się bowiem zmierzyć z problemami swoich bliskich, którzy poproszą Cię o pomoc. Pewnie chętnie im pomożesz, ale nie daj się też przytłoczyć ich problemami.

WAGA

Chociaż nie wszyscy pobłogosławią Twój najnowszy pomysł, nie możesz czuć się pokonana  Może ten pomysł jest szalony, ale zbyt długo zwlekałaś z realizacją swoich mniejszych i większych marzeń. Czas w końcu postawić na siebie.

SKORPION

Czeka Cię awans w pracy, jednak musisz być uważna. Nie ropowiadaj o nim na prawo i lewo, bo Twoi znajomi z pracy mogą zrobić z Ciebie wroga. To dla nich trudny okres, więc lepiej im nie podpadaj.

STRZELEC

Jedna osoba będzie Ci w tym tygodnie usilnie próbować nadepnąć na odcisk i zrobić przykrość. Musisz więc być silna i przygotować się na najgorsze. Pamiętaj - jesteś ponad to i nikt nie jest w stanie Cię zniszczyć.

KOZIORORZEC 

Zawieś sprawy prywatne na wystarczająco długo, aby rozwiązać problemy finansowe. Możesz czuć się trudno z tym, że musisz to teraz robić, ale pomoże Ci to uniknąć w przyszłości poważnego problemu.

WODNIK

Obowiązki są ważne, ale musisz w końcu wyluzować i się zabawić, a ten tydzień Ci to ułatwi. Zaproś przyjaciółki i zróbcie coś, czego dawno nie robiłyście. Dzięki temu  nabierzesz energii na resztę miesiąca i częsciej będziesz się uśmiechać.

RYBY 

Kiedy angażujesz się w pomoc komuś musisz pamiętać, że to mimo wszystko jego życie. Nie sprowadzaj na siebie jego problemów, bo może Ci to znacznie obniżyć nastrój. Możesz doradzać, ale nie żyj życiem innej osoby, bo Twoje chwile są równie cenne. Zajmij się też swoim szczęściem.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com