Zjawisko wampiryzmu energetycznego już dawno zostało udowodnione i opisane językiem bioenergetyki. Chodzi o to, że niektóre znaki zodiaku czerpią energie z innych ludzi. Zazwyczaj ofiara wampira emocjonalnego ma poczucie bezsilności, wyczerpania emocjonalnego, słabości, senności oraz braku witalności.

Wampiry energetyczne nie zawsze działają świadomie. Potrzeba czerpania energii od innych ludzi jest wrodzona. Nawet naukowcy udowodnili, że ludzie, podobnie jak rośliny, potrzebują energii z zewnętrznego źródła. Natomiast niektórzy ludzie mają niewytłumaczalną wrodzoną potrzebę „wampiryzmu”.

W jaki sposób to zrobić najłatwiej? Oczywiście, poprzez manipulację i wywołanie skrajnych emocji u drugiej osoby. Co ciekawe, te emocje mogą być przeróżne – poczucie winy, wstyd, złość, litość. Natomiast wszystkie te emocje zawsze są negatywne, co wywołuje u ofiary jeszcze większe uczucie wyczerpania emocjonalnego.

Niektóre znaki zodiaku są bardziej skłonni ido wampiryzmy energetycznego niż inne. Dowiedzmy się, o kim mowa.

№3 Lew

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska wyśmiana przez internautów. Poszło o buty

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Swoimi czynami i słowami Lew zwykle wywołuje u innych takie emocje jak niska samoocena, poczucie niższości, niegodności oraz zaniżone poczucie własnej wartości. Lwy uważają, że we wszystkim powinni być lepsi od innych ludzi. Oni wywierają presje na innych i przy każdej okazji demonstrują własny narcyzm i królewską arogancję.

Te znaki zodiaku potrafią zachowywać się w taki sposób, aby wszyscy wokół poczuli się nikim. Ludzie odczuwają ich presję z każdej strony. W tym samym czasie Lew po prostu „wysysa” ich życiową energię.

№2 Rak

Raki również są wampirami energetycznymi, które, co prawda, działają w nieco inny sposób. Oni wywołują u innych ludzi współczucie. Udają, że są chorzy, nieszczęśliwi oraz skazani na pecha, dlatego wszyscy wokół nich powinni, a nawet są zobowiązani, opiekować się nimi i spełniać wszystkie ich zachcianki.

Wszystkie działania Raka mają na celu wzbudzenie współczucia u innych, a co za tym idzie, spełnienie wszystkich ich zachcianek. Jeśli komuś to się nie podoba, to Rak sprawia, że ten człowiek czuje się winny z powodu bezwstydu i obojętności.

№1 Skorpion

To zdecydowanie jest lider wśród wampirów energetycznych. Podczas gdy inne znaki zodiaku mogą często „wysysać” energię nieświadomie, Skorpion najczęściej robi to celowo, stosując różnego rodzaju sztuczki i manipulacje.

Skorpion wyczuwa słabe punkty człowieka i „żądli” w nich. Jest doskonałym psychologiem, który potrafi zidentyfikować słabe strony człowieka. Dlatego właśnie on doskonale manipuluje ludźmi, wywołując u nich akurat te uczucia i emocje, których potrzebuje w danej sytuacji.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com