Astrolodzy wymienili znaki zodiaku, które są prawdziwymi fantastami. Oni zawsze są niezadowoleni z rzeczywistości, dlatego wolą wymyślać jakieś szczegóły. Upiększają swoje historie, zmieniają szczegóły i często oszukują innych, „malując” obraz, który im się podoba. To są zawzięte marzyciele, które całe życie żyją w iluzji.

Znaki zodiaku, które wiecznie żyją w iluzji

№1 Bliźnięta

Bliźnięta wcale nie wymyślają świata, którego nie istnieje, ale „malują” go innym, gdy sami popełniają błędy. Są niepunktualni, wietrzni, często nie dotrzymują słowa, ponieważ po prostu nie potrafią się zorganizować.

Aby jakoś usprawiedliwić się przed innymi, oni zaczynają wymyślać jakieś tragedie i fatalne wydarzenia, które rzekomo im się przytrafiły, co oczywiście powinno usprawiedliwić ich błędy lub wady.

Popularne wiadomości teraz

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała małego Henryczka w niezwykłym ubraniu. Na kochanym dziecku nie oszczędza!

Najnowsze informacje o zimowe prognozie pogody

Te znaki zodiaku łatwo mogą zapomnieć o czymś naprawdę ważnym. Poza tym, oni, tak naprawdę wcale nie przejmują się swoją moralnością. Dlatego właśnie oni bez żadnych wyrzutów sumienia kłamią i ciągle cos wymyślają, aby jakoś się usprawiedliwić.

№2 Waga

Wagi w zasadzie przez całe życie przebywają w świecie iluzji. Są wrażliwi i bezbronni, a ten świat jest dla nich zbyt okrutny. Oszukują samych siebie, a potem jeszcze usprawiedliwiają ludzi, którzy robią im cos złego. Sami tworzą świat, którego nie istnieje, ale w którym czują się najbardziej komfortowo.

Te znaki zodiaku często lubią czytać książki lub oglądać filmy fantasy. Pasjonują się grami komputerowymi, zwłaszcza grami online dla wielu graczy, w których identyfikują się ze swoim bohaterem i żyją życiem, którego nigdy nie będą mieli w rzeczywistości.

To prawdziwi marzyciele i fantaści, dla których rzeczywistość wirtualna jest bardziej realna niż ich własne życie.

№3 Ryby

Ryby to nieuleczalni marzyciele, romantycy i śmiałkowie. Oni wolą rysować zamki w powietrzu, niż chociażby spróbować zbudować prawdziwy dom z cegieł. Lub przynajmniej kupić mieszkanie.

To kreatywne osobowości z dobrze rozwiniętą wyobraźnią. Uwielbiają oddawać się marzeniom, w których oni widzą wspaniały świat z konikami biegającymi nad tęczą. Natomiast wracać do rzeczywistości, w której te koniki są nieco inne, oni bardzo nie lubią.

Z drugiej strony Ryby są doskonałymi rozmówcami. Rozmowa z nimi często przypomina rozmowę z pisarzem fantastą.

Trudno powiedzieć, że Ryby kogoś oszukują...ponieważ oni szczerze wierzą w to, co mówią.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com