Czasami wydaje się, że te znaki zodiaku są zepsute od urodzenia. Są nieokiełznani, niebezpieczni i łatwo łamią zasady, nie mając żadnych wyrzutów sumienia. Mogą wykorzystywać ludzi, a nawet popełniać przestępstwa. Te osoby mają wiele słabości oraz wad.

Najbardziej występne i grzeszne znaki zodiaku

№3 Strzelec

Strzelec to dość złośliwy znak zodiaku. Co ciekawe, na pierwszy rzut oka, wydaje się, że ta osoba jest po prostu kochana – jest pozytywna, wesoła, towarzyska. Natomiast po jakimś czasie Strzelec ujawnia swoje najgorsze cechy charakteru.

Strzelec jest prawdziwym pasjonatem i nie lubi się ograniczać. Często się zdarza, że taka osoba jest wampirem energetycznym, który czerpie energie do życia z głośnych konfliktów oraz skandalów.

Popularne wiadomości teraz

Polskie gwiazdy, które zmieniły nazwisko, a nawet imię. Mało kto o tym wie

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Także Strzelec jest bardziej, niż inni, skłonny do niezwykłych eksperymentów w łóżku, lubi próbować czegoś nowego i bardzo niezwykłego. Ponadto, on lubi hazard i dosłownie nie może przestać grac, póki ma w kieszeni jakiś hajs.

№2 Baran

Te znaki zodiaku są impulsywne i nadmiernie emocjonalne. Tak naprawdę, Baran nigdy nie ma zamiaru zrobić cos złego. Po prostu u osób spod tego znaku jest dobrze rozwinięty instynkt łowcy, ponadto, oni charakteryzują się zwiększoną agresywnością i konfliktowością.

Baran to prawdziwi wojownicy i dyskutanci. Oni potrafią podnieść rękę nawet na słabszą od nich osobę. Wolą rozwiązywać spory siłą, a nie przy pomocy logicznych argumentów. Szybko tracą panowanie nad sobą, wiec jest im bardzo trudno się uspokoić i rozwiązać konflikt w inny sposób.

W rodzinie mogą zachowywać się jak tyrani i despoci, tłumiąc pragnienia swojego partnera i starając się całkowicie go kontrolować.

№1 Skorpion

Pierwsze miejsce wśród najbardziej grzesznych i występnych znaków zodiaku należy do Skorpiona. To są najbardziej niemoralne znaki zodiaku. Wnikają w duszę, manipulują ludźmi, tłumią ich pragnienia, kontrolują ich i zawsze dbają tylko o własne interesy.

Skorpiony grzeszą cudzołóstwem, nie mają nic przeciwko związkom bez zobowiązań, często zmieniają partnerów oraz zgadzają się na dość dziwne eksperymenty.

Astrologowie uważają nawet, że Skorpiony są bardziej skłonni do morderstw, niż inne znaki. Statystyki pokazują, że wśród Skorpionów najczęściej spotyka się maniaków i psychopatów, którym są obce jakiekolwiek emocje lub uczucia, i które ignorują wszelkie moralne i społeczne normy.

Nie należy jednak uważać, że wszystkie przedstawiciele wspominanych znaków zodiaku są jednoznacznie aż tak występne i grzeszne. Astrologia raczej wskazuje na pewną tendencję do zachowań wśród osób spod tych znaków, lecz nie jest to aksjomatem. Przecież każdy z nas sam wybiera, kim chce być. Dlatego właśnie chcemy podkreślić, że wśród Baranów, Skorpionów i Strzelców jest też wielu godnych ludzi.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com