Każdy dar Boży jest przeznaczony nie dla zaspokojenia własnych pragnień, lecz po to, aby nieść światło innym oraz pomagać tym, którzy zgubili się na drodze do światła. Niektóre znaki zodiaku mają specjalne przeznaczenie w życiu i są obdarzone przez Boga niezwykłym darem.

Wybrane przez Boga znaki zodiaku

Rak

W świecie pełnym pokus tylko jedna rzecz może uratować zagubione dusze i przywrócić im pragnienie życia. To jest miłość. Pan dał Rakom Miłość jako możliwość okazywania swoich uczuć, całej ich mocy, a dzięki tej mocy stworzyć podstawę dla dalszego życia, czyli rodzinę.

Panna

Popularne wiadomości teraz

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Naturalne oczyszczacze powietrza: rośliny domowe, które zwalczają bakterie oraz wirusy

Pan obdarzył te znaki zodiaku darem Wiedzy i Rozumu, aby Panny odkrywały ten świat, poszerzały jego granice, pomagały zdezorientowanym, przynosiły korzyść oraz wymyślały nowe sposoby interakcji ze Wszechświatem.

Waga

Waga jest obdarzona darem Zwątpienia. W końcu to wątpliwość wyprowadza człowieka z zastoju i sprawia, że człowiek w końcu widzi prawdę. Bez wątpienia nie można być pewnym w swoim istnieniu, bez wątpienia każda rzeczywistość jest iluzoryczna. Wątpliwość jest drogą do prawdy.

Strzelec

Strzelców Pan obdarzył Szczerością. Te znaki zodiaku pokazują światu prawdę taką, jaka ona jest. Otwierają oczy na to, czego ludzie nie chcą widzieć, i pokazują cenność prawdy, która nie poddaje się iluzorycznym wypaczeniom kłamstw.

Wodnik

Wodnicy mają dar Wolności. Jest to dar, który pokazuje, kim człowiek może się stać, jaką drogę może wybrać. Dar, który otwiera wszystkie drzwi i daje nieograniczone możliwości wyboru i poszerzania świadomości.

Ryby

Ryby to znaki zodiaku, które Bóg obdarzył Współczuciem. Innymi słowy, on obdarzył ich empatią, miłosierdziem oraz umiejętnością odczuwania współczucia, która otwiera serca zagubionych dusz.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com