Tacy mężczyźni zwykle wiedzą, w jaki sposób szybko i skutecznie oczarować kobietę. Oni zawsze mówią to, co ona chce usłyszeć i robią wszystko, aby w mgnieniu oka rozkochać ją w sobie. Po tysiącu przysiąg i wzruszających obietnic kobieta jest gotowa go sponsorować, wpuścić do swojego domu, a nawet prać mu skarpetki. Zaledwie kilka znaków zodiaku są skłonni do takiego zachowania – jest ich tylko trzech.

Dowiedzmy się, które znaki zodiaku wśród mężczyzn mogą bezwstydnie korzystać z portfela kobiety:

Bliźnięta

Bliźnięta bardzo lubią wygodne, przyjemne, łatwe życie – najlepiej takie, aby żyć w dostatku, ale nie pracować na próżno. Dlatego te znaki zodiaku są mistrzami uwodzenia, którzy wolą iść na skróty – przecież o wiele łatwiej jest znaleźć kobietę, która będzie głównym żywicielem rodziny, niż ciężko pracować i wziąć na siebie odpowiedzialność za swoje życie.

Bliźnięta są bardzo urocze. Wiedzą, jak oczarować kobietę, potrafią mówić jej komplementy i sprawić, że kobieta poczuje się jak królowa. Później jednak okazuje się, że ten człowiek ma duże problemy, przez które stał się ofiarą. Kobieta lituje się nad nim, opiekuje się nim i stara się dać mu wszystko, co najlepsze. W końcu Bliźnięta otrzymują to, do czego dążyli. Dlatego właśnie trzeba uważać na takich mężczyzn, a lepiej – unikać ich.

Popularne wiadomości teraz

Daniel Martyniuk rozwiódł się z żoną Eweliną. "To małżeństwo było porażką od samego początku"

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Skorpion

Trudno znaleźć lepszego od Skorpiona manipulatora. Oczywiście w większości przypadków jest to silny mężczyzna, który doskonale wie, czego chce. Czasami jednak chętnie przyjmuje prezenty od kobiety i korzysta z jej statusu oraz pieniędzy.

Skorpion może zostać doskonałym podrywaczem, który potrafi oszukać każdą kobietę. Kobieta będzie spełniać wszystkie jego zachcianki, gotować mu ulubione dania oraz zadowalać go w łóżku, a on nie będzie miał żadnych zarzutów sumienia. Ponadto, on z chęcią będzie przyjmować od niej drogie prezenty, nie dając nic w zamian. Co prawda, takie zachowanie jest typowe nie dla wszystkich Skorpionów, ponieważ niektórym z nich żyć kosztem kobiety może nie pozwolić pycha.

Ryby

Alfonsi wśród Ryb są dość częstym zjawiskiem. Te znaki zodiaku po prostu nie potrafią normalnie pracować oraz zarabiać pieniądze. Są marzycielscy, romantyczni i z pewnością nie są pracoholikami. Rybom jest o wiele łatwiej znaleźć uroczą kobietę z pieniędzmi, którą można po prostu obsypać komplementami i pocałunkami oraz przysięgami, a potem po prostu wykorzystywać ją w swoich celach.

Które znaki zodiaku są ich całkowitym przeciwieństwem?

To Baran (jest zbyt dumny i pewny siebie, by tak się zachowywać), Byk (odważny i celowy, zwykle zamożny), dumny i majestatyczny Lew, szczery Strzelec, który jest gotów obdarowywać kobiety od stóp do głów oraz wdzięczna Panna, która w ogóle nie akceptuje chciwość w związku.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com