Niektóre znaki zodiaku są bardziej skłonni do kłamstwa niż inne. Oni albo nie widzą w oszustwie niczego nagannego, albo w ten sposób próbują „ukryć” swoje kompleksy.

Każdy z tych znaków ma swoje słabe strony, które oni ze wszystkich sil starają się ukryć, i dlatego właśnie bezwstydnie oszukują innych. O czym więc kłamią najbardziej podstępne znaki zodiaku?

O czym kłamią najbardziej nieuczciwe znaki zodiaku?

Bliźnięta

Bliźnięta z natury są bardzo wietrzne. Oni zachowują się trochę frywolnie i dlatego często nieumyślnie łamią swoje obietnice. Jednak oni nie chcą wyglądać źle w oczach innych ludzi i dlatego zaczynają wymyślać wszelkiego rodzaju wymówki, aby się wybielić. Mogą udawać, że są chorzy, nieszczęśliwi oraz wymyślać nieistniejące problemy i kłopoty.

Popularne wiadomości teraz

Małgorzata Rozenek-Majdan z płatkami pod oczami i z nieuczesaną fryzurą. Co za wygląd?

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Magda Narożna opublikowała zdjęcie w stroją kąpielowym. Gwiazda nie wstydzi się pokazywać swoje fałdy na brzuchu

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Rak

Rak to bardzo tajemniczy znak. On przede wszystkim dba o dobro swojej rodziny oraz życie osobiste. Rak uważa, że o życiu osobistym nie warto zbyt otwarcie „rozmawiać” z innymi ludźmi. Dlatego właśnie od niego nigdy nie dowiesz się o szczegółach jego związku. Potrafi nawet oszukać, mówiąc, że w ogóle nie ma ukochanej osoby – aby tylko uchronić się przed zazdrosnymi ludźmi.

Waga

Waga to znak zodiaku, który dość często kłamie innym, ale te kłamstwa są piękne. Ich kłamstwa wyglądają raczej jak „przystrojenie” prawdy niż coś naprawdę podłego. Oni lubią upiększać szczegóły, robiąc z prawdy „piękny cukierek”. To są prawdziwi autorzy fantasy, tylko ze w realnym życiu.

Lew

Lew potrafi bardzo umiejętnie oszukiwać innych. Natomiast wszystkie jego kłamstwa mają na celu budowanie własnego kultowego wizerunku. Lew po prostu uwielbia wyglądać bardzo efektownie i dostojnie w oczach innych ludzi. Dlatego właśnie on nawet najbardziej szaloną głupotę przemawia z taką pewnością siebie, że wszyscy myślą, że to prawda. Co ciekawe, jeśli wszyscy uważają, że coś jest prawdą, to naprawdę może zostać prawdą.

Skorpion

Skorpiony najczęściej kłamią dla własnej korzyści. Wszystko dlatego, że lubią czuć się lepsi od innych. Ich kłamstwa nigdy nie są prymitywne. To raczej prawdziwa gra wirtuozowska, manipulowanie oraz fałszowanie faktów, niż obrzydliwe kłamstwo. Natomiast w ten sposób Skorpion potrafi znaleźć podejście do każdej osoby.

Ryby

Ryby są najbardziej podstępnymi znakami zodiaku, jednak oni nawet nie zdają sobie z tego sprawy. Kłamią nie po to, by się wybielić, ale z powodu niskiego poczucia własnej wartości. Zawsze wszystko dramatyzują, wszystko widzą w innych kolorach i dlatego opisują sytuację zawsze zbyt kolorowo, dodając szczegóły, których tak naprawdę nie było, ale które wydawały się prawdziwe dla Ryb.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com