Każdy z nas ma anioła-patrona. Natomiast dla każdego przedstawiciela kręgu zodiakalnego jest swój osobisty anioł. Znaki zodiaku żyją pod auspicjami pewnego anioła, który obdarza ich swoją siłą i swoimi umiejętnościami.

Znaki zodiaku oraz ich aniołowie-patroni

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Anioł Stworzenia. To on chroni Barana. Ten anioł wzbudza w przedstawicielach tego znaku pragnienie życia i chęć osiągnięcia czegoś. Dlatego właśnie Baran może wiele osiągnąć w życiu, tworząc coś zupełnie nowego.

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Popularne wiadomości teraz

Kasia Cichopek świętuje z mężem 12. rocznicę ślubu. Aktorka upamiętniła ten dzień wyjątkową fotką

Nie najlepsza pogoda dla grzybiarzy! Śnieg już niedługo

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Anioł Stałości. Byk jest obdarzony umiejętnością stworzenia w swoim życiu czegoś stałego i niezachwianego. Byki są wierni, wytrwali i zawsze dotrzymują obietnic.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Te znaki zodiaku żyją pod auspicjami Anioła Jedności. Ich patron pomaga im znaleźć indywidualne podejście do każdego człowieka oraz zjednoczyć wokół siebie różnych ludzi.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Rak jest patrolowany przez Anioła Niosącego Mirrę. Ten anioł obdarza swojego podopiecznego wielkim sercem, życzliwością i umiejętnością mobilizowania i uspokajania nawet bardzo różnych ludzi.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Leo jest pod auspicjami Anioła Mocy, który daje przedstawicielowi tego znaku wielki potencjał życiowy oraz energię, aby ten był w stanie zrobić to, co inni uważają za niemożliwe.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Pannę strzeże Anioł Mądrości, który daje jej błyskotliwy umysł, wnikliwość, zdrowy rozsadek i umiejętność nieszablonowego myślenia.

Waga (23 września - 22 października)

Te znaki zodiaku są pod opieką Anioła Miłości. To oni przynoszą światu czystą miłość, mają wielkie i otwarte serce, które jest zdolne do szczerych uczuć.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Anioł Iluzji. Moc zmiany rzeczywistości została dana Skorpionom, aby oni byli w stanie zrobić to, co wydaje się niemożliwe i nieosiągalne. Skorpion potrafi zmienić każdą sytuację.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Strzelec jest faworyzowany przez Anioła Szczęścia. Ten anioł sprawia, że jego podopieczny jest zawsze wesoły, pozytywny i potrafi widzieć światło nawet w najbardziej ciemne czasy, pokazując innym, że każdą ciemność można rozproszyć, jeśli zapalisz świecę.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Anioł Płodności. Dzięki niemu Koziorożce są obdarzone niezwykłą zdolnością do wysiewu nasion, które dają bogate pędy. Są bardzo pracowici i nie boją się pracy. Dlatego oni zawsze uzyskują doskonałe wyniki.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Wodniki to znaki zodiaku, które znajdują się pod auspicjami Anioła Wolności. Oni patrzą szerzej, czują więcej i wyczuwają dalej niż wszyscy inni. Potrafią widzieć świat takim, jaki on może być, a nie takim, jakim on teraz jest.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Ryby są pod opieką Anioła Opatrzności, który daje im umiejętność jasnowidzenia, dobrą intuicję, umiejętność marzyc i odczuwać to, co jest niedostępne dla zwykłego człowieka.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com