Kobiety o tych znakach zodiaku wolą trzymać się na dystans. Nie ufają zbyt łatwo i trzeba się ogromnie napracować, by zdobyć ich serca.

Wodnik

Kobiety o tym znaku zodiaku to pewne siebie i wyzwolone kobiety, które równoczesnie mają olbrzymi problem z angażowaniem się w związki. Jak ognia unikają życiowych dramatów, więc dla bezpieczeństwa odsuwają się w miarę szybko, by w razie czego uniknąć bólu. Często z tego lęku same ranią i stają się osobami, których same się w głębi duszy obawiają.

Z którą z tych kobiet byś się zaprzyjaźniła? Ten psychotest zdradzi, jak widzą cię inni

Baran

Barany to kobiety, które uwielbiają się świetnie bawić, są bardzo optymistyczne i zawsze uśmiechnięte. Lubią towarzystwo innych ludzi, ale mimo to wolą się do nich zanadto nie zbliżać emocjonalnie. Oprócz tego nienawidzą podejmować decyzji i przeraża ich życie w poważnym związku. Z tego lęku często niesamowici mężczyźni przechodzą im koło nosa. 

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska w wersji blond. Po wielu latach wróciła się do jasnego koloru

Rodzina karłów dowiodła, że ​​wzrost nie jest przeszkodą w szczęściu i stali się gwiazdami Internetu

Aleksandra Kwaśniewska zamieściła zdjęcie z dzieckiem. Odpowiedź dla wszystkich hejterów

Magda Narożna po raz pierwszy mówi o ślubie. Zdradziła, jaką będzie jej suknia

Czego ludzie w Tobie nie lubią? O tym mówi Twój znak zodiaku

Skorpion

Skorpion bardzo długo buduje relację emocjonalną. Jest z natury bardzo oschły i powściągliwy w mówieniu tego, co czuje. Nie rzuca też słów na wiatr i na wyznanie miłości od Skorpiona trzeba czasem czekać miesiącami. To kobiety, które wymagają cierpliwości i potrzeby zaprzyjaźnienia się ze swoim partnerem, ale gdy już pokochają - ich miłość jest ogromna.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com