Skup się i odpowiedz na jedno bardzo proste pytanie: Z którą z tych kobiet najchętniej byś się zaprzyjaźniła? Uwaga, to nie jest podchwytliwe pytanie i najlepiej jakbyś nie zastanawiała się zbyd długo nad odpowiedzią. Może Ci się to wydawać dziwne, ale Twoja odpowiedź może pokazać, jak widzą Cię inni. 

Jesteś gotowa? To do dzieła!

Teraz czas na to, byś poznała znaczenie swojej odpowiedzi.

Kobieta nr 1

Jeśli wybrałaś kobietę w ciąży to znaczy, że jesteś osobą pełną empatii i życzliwości do ludzi. Jesteś niepoprawną optymistką i wszystkich zarażasz pozytywną energią. Ludzie uwielbaiają przebywać w Twoim gronie, bo zawsze poprawiasz im humor i wpadasz na genialne pomysły.

Popularne wiadomości teraz

Znaki zodiaku kobiet, które nie wyglądają na swój wiek. Wszyscy myślą, że są młodsze

Jak aktorka Marta Lipińska wyglądała w młodości? Jej uroda była wręcz oszałamiająca

Jakie imiona najczęściej wybierali rodzice dla swoich pociech w 2020 roku? Jest nowy ranking

Douglas Nunes zamieścił śmieszne zdjęcie Joanny Krupy bez makijażu. "Najlepsze zdjęcie" piszą internauci

Anna Mucha sporo schudła. Pochwaliła się swoim patentem na utratę wagi bez ćwiczeń

Kobieta nr 2

Jeśli elegancko ubrana ciemnoskóra kobieta to Twój wybór to oznacza to, że masz ogromne pokłady ambicji. Twardo stąpasz po ziemi i nie akceptujesz porażki. Jeśli masz jakiś cel, zrobisz wszystko, by go osiągnąć. Ludzie więc często dystansują się od siebie, bo trudno Ci dorównać osiągnięciami.

Kobieta nr 3

Jeśli kobieta z psem to Twój wybór to oznacza to, że jesteś typem indywidualistki i marzycielki, która zawsze chodzi własnymi ścieżkami. Ludzie często Cię nie rozumieją, ale równoczesnie podziwiają za odwagę i robienie tego, czego chcesz, a nie tego co Ci wypada.

Małgorzata Rozenek dzięki ciąży dostanie nowy program. Szykuje się wielki hit

Kobieta nr 4

Wybór ten oznacza, że jesteś typem kobiety, której brakuje pewności siebie. Jesteś bystra, zorganizowana i elokwentna, a wybierasz łatwiejsze ścieżki zawodowe z obawy o porażkę. Ludzie uwielbiają to, że jesteś miła i zawsze bardzo pomocna, a równocześnie wiedzą, że trochę można Cię wykorzystać, bo jesteś zbyt dobra i mało asertywna.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com