Karty Tarota działają bezpośrednio na podświadomość człowieka. Dlatego właśnie wróżba z kart Tarota pomoże ci dowiedzieć się, co myśli o tobie dana osoba.

Ten test jest bardzo prosty. Pomyśl o osobie, której myśli chcesz poznać, skoncentruj się na jej osobowości, wspomnij o swoich uczuciach wobec tej osoby. Następnie spójrz na karty Tarota. Intuicyjnie wybierz jedną kartę, która najbardziej ci się podoba.

Wybierz kartę Tarota

Dowiedzmy się, co mówią ci karty Tarota.

1 Umiar

Karty tarota mówią, że jeszcze wczoraj ta osoba nawet o tobie nie myślała. Nie miała na ciebie żadnych planów. Natomiast wszystko się nagle zmieniło – w dużej mierze i na lepsze dla Ciebie.

Popularne wiadomości teraz

Jak teraz wygląda córka Martyny Wojciechowskiej? 12-letnia Marysia bardzo przypomina swojego ojca

Test romantyczny: czego oczekujesz od związku i jak się w nim zachowujesz?

Wybierz jedno z tych drzew, a poznasz najlepsze cechy twojej osobowości

Miała 42 lata. Spodziewała się trojaczków, ale zdarzył się cud. Wszyscy byli w szoku!

2 Sąd Ostateczny

Każdego dnia ta osoba odkrywa w tobie cos nowego. Zaskakujesz go, on chce cię poznać jeszcze głębiej. Nie koniecznie ty inspirujesz go na to. Być może taki interes do ciebie wynika z jego osobistych zmian. Możliwe jest, że on postanowił zmienić swoje nastawienie i teraz będzie traktować cię poważnie.

3 Słońce

Karty Tarota mówią, że patrząc na ciebie, ta osoba bardzo się cieszy. On ma do ciebie szczere uczucia. Ponadto on ci całkowicie ufa. Wszystko, czego on chce, to należeć do Ciebie. Motywujesz go na duchową przemianę.

4 Pokój

Według kart Tarota ta osoba uważa cię za doskonałego partnera zarówno dla związku, jak i dla małżeństwa. Wprowadzasz harmonię do jego wewnętrznego świata i pomagasz mu lepiej zrozumieć siebie.

5 Siła

Was łączy głębokie i silne uczucie. Jednak to uczucie dotyczy przede wszystkim intymnej relacji. Karty Tarota mówią, że istnieje wysokie ryzyko, że z tym człowiekiem ci się nie uda zbudować poważnego związku.

6 Gwiazda

Ta osoba wierzy, że cię przeznaczył jej sam los. Ona ma na ciebie wielkie plany. Co ona do ciebie czuje? Miłość, głęboka i inspirująca.