Związek z takim mężczyzną bardzo przypomina torturę. Wszystko dlatego, że te znaki zodiaku po prostu nie potrafią budować zdrowe relacje. W związku z takim partnerem kobieta więcej nie należy do siebie, ponadto, jeżeli ona nie jest w stanie się oprzeć swojemu partnerowi, to on de facto robi z niej niewolnice.

Znaki zodiaku wśród mężczyzn, od których należy trzymać się z daleka (zdjęcie promocyjne “50 twarzy Greya”)

Baran

Mężczyźni spod tego znaku zodiaku są prawdziwymi dominantami. To są bardzo silne znaki zodiaku, które mają niezłomny charakter oraz są wzorcem męskości w ogólnie przyjętym rozumieniu tego pojęcia. Rzeczywiście, kiedyś dawno, jeszcze w starożytności, najbardziej szanowani byli mężczyźni-wikingi, którzy jednym swoim słowem potrafili zmusić kobietę milczeć.

Jednak we współczesnym świecie takie zachowanie jest oznaka dyskryminacji i seksizmu. Baran z kolei jest bardzo konserwatywną osobą, która sprzeciwia się wszelkim zmianom. Są apodyktyczni, agresywni i zawsze wolą być liderem. Te znaki zodiaku łatwo tracą panowanie nad sobą i w żadnym przypadku nie będą tolerować kobietę, która ma własną opinię. Dlatego żona takiego mężczyzny będzie musiała albo zgodzić się z rolą niewolnicy bez prawa na własną opnie lub spakować walizy i zacząć nowe życie.

Waga

Waga jest przeciwieństwem Barana. Te znaki zodiaku są czule, romantyczne oraz bardzo opiekuńcze. W czym więc tkwi problem z tym znakiem? Dlaczego warto trzymać się od niego z daleka? Chodzi o to, że są to najbardziej niezdecydowane znaki zodiaku.

Popularne wiadomości teraz

Magda Narożna pochwaliła się efektem nowej fryzury. Ma teraz długie i kolorowe włosy

Jakie są najpotężniejsze znaki zodiaku: są tylko cztery

Bronisław Komorowski po operacji. Jego życie się zmieni

Pies udawał, że nie żyje tylko po to, by nie jechać do weterynarza. Nagranie rozbawia do łez

Szczerze dążą do tworzenia harmonijnych relacji, ale ze względu na swój charakter i odwieczne wątpliwości nie mogą ich zbudować. Ci mężczyźni starają się chronić kobietę przed wszelkimi problemami i zapewnić jej lepsze życie, ale im nigdy to nie wychodzi. Oni biorą kobietę pod swoje skrzydła, ale dopiero potem zaczynają zdawać sobie sprawę, jaka to jest odpowiedzialność. To ich przeraża, wiec oni zaczynają wątpić, czy oni słusznie postąpili oraz, czy to rzeczywiście jest ta kobieta, z którą oni chcą spędzić całe życie.

Kończy się wszystko tym, że kobieta musi nieustannie przekonywać takiego mężczyznę o słuszności jego działań i opiekować się nim jak małym dzieckiem, bo tak naprawdę on ma zbyt idealistyczne wyobrażenia o związku. Te znaki zodiaku są gotowe ratować księżniczki przed smokami, ale nie są gotowe opiekować się nimi przez całe życie.

Koziorożec

Koziorożce to najbardziej pracowite znaki zodiaku. Oni są prawdziwymi karierowiczami, pracoholikami i konserwatystami. Są także sceptykami, cynikami i realistami. Z jednej strony to bardzo dobrze, bo obok takiego mężczyzny kobieta może mieć pewność, że jej dzieci zawsze będą mieli co jeść i w co się ubrać. Jednak z drugiej strony kobiecie warto na zawsze zapomnieć o kwiatach i romantyce, ponieważ Koziorożce po prostu nie rozumieją, po co marnować pieniądze na takie rzeczy.

Ponadto, dopiero po ślubie kobieta powoli zaczyna zdawać sobie sprawę z tego, że głównym priorytetem w życiu Koziorożców jest praca, a nie rodzina.