Miłość jest pojęciem subiektywnym, ale chyba każdy zgodzi się z tym, że miłość przejawia się przede wszystkim troską o osobę, którą kochasz, o jej dobro oraz jej potrzeby. Z tego punktu widzenia niektóre znaki zodiaku po prostu nie są zdolne do miłości.

Są bardzo samolubni, wiec związek z nimi jest raczej jednostronną relacją, co oczywiście bardzo rani ich partnera.

Znaki zodiaku niezdolne do miłości

1 Lew

Lwy są bardzo samolubne. Oni zawsze powinni być w centrum uwagi. Lwy mają ogromną potrzebę bycia kochanymi, podziwianymi, lecz w zamian nie mogą dać tego samego, ponieważ są zbyt narcystyczne.

Są to bardzo namiętne znaki zodiaku, ale ich miłość szybko zanika, jeżeli partner przestaje podziwiać każdy ich ruch oraz każde słowo.

Popularne wiadomości teraz

Mąż powiedział żonie, że ona się zestarzała. Oto co odpowiedziała mądra kobieta…

Małgorzata Rozenek załamana. Wakacje w Meksyku okazały się niewypałem

Astrolodzy wymieniły trzy główne szczęśliwe znaki w 2021 roku

Historia dziewczynki, która urodziła się z wagą 8 kg. Jak wygląda jej życie 13 lat później?

2 Strzelec

Strzelec kocha wolność i jest bardzo niezależny. Te znaki zodiaku są prawdziwymi poszukiwaczami przygód i podróżnikami. Oni o wiele więcej kochają wolność oraz życie niż jakąś konkretną osobę. Oni są pewni tego, że miłość oraz uczucia nakładają na nas ograniczenia, dlatego oni nigdy nie będą tak oddane związku, jak ich partner.

Niektórzy postrzegają taka postawę Strzelca jako całkowitą obojętność. Ponadto Strzelec szybko poczuje się znudzonym w związku, o ile partnerzy nie będą mieć żadnych wspólnych zainteresowań.

3 Wodnik

Wodniki również bardzo kochają wolność. Są zmiennymi i wietrznymi osobowościami. Są prawdziwymi pasjonatami. Oni mogą łatwo zakochać się w innej osobie, jeśli ona wydaje się im ciekawsza niż ich partner. Dlatego właśnie ich miłość jest bardzo zmienna i niewierna.

4 Koziorożec

Te znaki zodiaku bardzo docenią rodzinę, ale ich partner musi być przygotowany na to, że związek nigdy nie będzie dla Koziorożca głównym priorytetem. Przedstawiciele tego znaku uwielbiają swoją pracę i są prawdziwymi pracoholikami. Oni najprawdopodobniej poświęcą całą swoją uwagę i energię rozwojowi kariery niż swojemu związku.

5 Ryby

Ryby to bardzo romantyczne znaki zodiaku. Na pierwszy rzut oka wydaje się, że oni na pewno wiedzą, czym jest miłość. W tym przypadku raczej chodzi o spojrzeniu na miłość przez różowe okulary. Natomiast po zawarciu małżeństwa sytuacja nieco się zmienia. Rodzinne życie oraz codzienne obowiązki bardzo meczą Ryb. Oni wolą po prostu przełożyć odpowiedzialność oraz wszystkie problemy na swojego partnera i dalej bujać w obłokach.

 

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach