Te znaki zodiaku nie wierzą w miłość do końca życia, a związek z nimi nigdy nie będzie stabilny i trwały. Oni często biorą rozwód. Mogą być singlami przez długi czas lub chodzić do USC jak do pracy, tylko że za każdym razem z nowym partnerem.

Dowiedzmy się, które znaki zodiaku są zbyt wietrzne i lekkomyślne, a związek z nimi jest skazany na porażkę.

Znaki zodiaku, które często biorą ślub oraz rozwód

1 Baran

Nie ma znaczenia, kto z małżeństwa ma za sobą pierwszy ślub – jeżeli jednym z nich jest Baran, to on zdecydowanie będzie liderem w rodzinie. Te znaki zodiaku zawsze zachowują się jak dominanty, a czasem nawet jak tyrani. Oni uważają, że oni zawsze mają racje. O żadnych kompromisach nie może być mowy.

Baran nigdy nie bierze pod uwagę opinie partnera, nie wybacza błędów i często robi skandal z niczego. Oni ciągle czepiają się swoich partnerów i ograniczają ich wolność. Takie zachowanie zawsze kończy się kłótnia, wiec na pewnym etapie partner po prostu nie może tego znieść i składa pozew o rozwód.

Popularne wiadomości teraz

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

"Buziaki": Izabella Krzan pokazała namiętny pocałunek ze swoim ukochanym

2 Strzelec

Strzelec bardzo kocha wolność. Dla nich małżeństwo jest niczym klatka lub więzienie. Jednak oni także są bardzo kochliwi, przez co zazwyczaj szybko zakochują się i pochopnie podejmują decyzje o ślubie. Natomiast ta romantyczna bajka szybko się kończy, gdy tylko Strzelec uświadamia sobie, że rodzina to przede wszystkim duża odpowiedzialność.

Dlatego te znaki zodiaku często kilkukrotnie się żenią. Oni wierzą w szczerą miłość, ale między miłością a wolnością zawsze wybiorą wolność. Jednak oni są optymistami i przez to całe życie marzą o znalezieniu idealnego partnera.

3 Wodnik

Wodniki to kolejny bardzo kochający wolność znak zodiaku. Poza tym oni też są trochę nie z tego świata. Wszyscy uważają ich za trochę dziwnych osób, które ciągle mają głowę w chmurach. Przez to partner Wodnika często czuje się wyobcowany przez niego.

To wszystko powoduje niezadowolenie i pretensje ze strony małżonka, o ile mu w ogóle udało się zaciągnąć Wodnika do USC. Jeśli jednak partner będzie ograniczać wolność Wodnika, to ten związek zakończy się bardzo szybko. Następnym razem Wodnik nie będzie się spieszyć z zawarciem małżeństwa. Możliwe jest, że on już nigdy więcej się nie ożeni.

4 Koziorożec

W związki Koziorożce mogą wydawać się dość lodowatymi. Te znaki zodiaku nie są przyzwyczajeni do okazywania jakichkolwiek emocji. Dlatego partner Koziorożca na pewno będzie cierpieć z powodu braku uwagi. Poza tym oni naprawdę nie lubią wydawać pieniędzy na rzeczy, których nie są im potrzebne. W pewnym sensie to nawet można nazwać skąpstwem.

Powodem ich kłótni są zwykle pieniądze. Koziorożce starają się zarobić jak najwięcej i wydawać jak najmniej. Jednak takie konflikty są zazwyczaj bardzo poważne i często prowadzą do rozwodu.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia