Niektóre znaki zodiaku starzeją się wolniej, chociaż nic specjalnego dla tego nie robią. Dzięki pewnym aspektom oni są w stanie odroczyć proces starzenia się i zachować świeży oraz kwitnący wygląd, gdy wszyscy ich rówieśnicy już nie mogą ukryć zmarszczek i cierpią na pierwsze przewlekłe choroby związane z wiekiem.

Dowiedzmy się, kim są te wiecznie młode szczęściary, które mogą się nie bać starości?

Baran

Baran jest z natury bardzo energiczną oraz aktywną osobą. Oni zawsze mają dużo energii, wiele pragnień oraz marzeń. Poza tym oni zawsze pozostają małymi dziećmi. Tacy ludzie zawsze żyją dłużej niż inni. Ich wewnętrzna energia wypełnia także ich ciało, dlatego ich komórki odnawiają się szybciej, wiec starość po prostu nie nadąża za nimi.

Koziorożec

Saturn, władca Koziorożców, także zarządza Chronosem, czyli czasem. Dlatego czasami może się wydawać, że te znaki zodiaku potrafią cofać czas. Nie oznacza to, że starość ich w ogóle omija. Tak, oni długo zachowują świeży oraz atrakcyjny wygląd. Jednak starość to nie tylko kwestia wyglądu. Tak czy inaczej, z wiekiem oni stają się nawet piękniejsze niż w młodości oraz nabierają szczególnego uroku.

"]13874[/img]

Popularne wiadomości teraz

Szczęśliwy poratunek: facet myślał, że schronił szczeniaka, a okazało się, że to jest dzikie zwierzę (ZDJĘCIA)

Małgorzata Rozenek załamana. Wakacje w Meksyku okazały się niewypałem

Astrolodzy wymieniły trzy główne szczęśliwe znaki w 2021 roku

Historia dziewczynki, która urodziła się z wagą 8 kg. Jak wygląda jej życie 13 lat później?

Panna

Panny zawsze są pełne spokoju. Te znaki zodiaku są bardzo rozsądne i często są perfekcjonistami. Porządek we wszystkim jest dla nich głównym priorytetem. Dlatego oni regularnie odwiedzają lekarzy i robią niezbędne badania, trzymają się diety, uprawiają sport, lub przynajmniej robią podstawowe ćwiczenia. Taki tryb życia staje się podstawą długiej młodości. Wydaje się, że po trzydziestce te znaki zodiaku naturalnie zatrzymują czas.

Waga

Wagą rządzi Wenus. Ta planeta nadaje im wrodzone piękno. Zwykle te znaki mają delikatne, wyrafinowane i piękne rysy twarzy. A wpływ Wenusa jest taki, że Wagi nie boją się starości, ponieważ ich młodość trwa wiele lat. Ci ludzie naprawdę się nie starzeją.

Gwen Stefani, 50 lat, Waga (fot.AdMe)

Strzelec

Te znaki zodiaku mają bardzo pozytywne podejście do życia. Są aktywni, kochają ruch, podróżują i nie martwią się o drobiazgi. Potrafią we wszystkim znaleźć cos dobrego i nawet w chwilach rozpaczy znajdują powód do radości. Dlatego właśnie Strzelcy są wiecznie młodzi. Oni po prostu się nie denerwują. Przecież wiadomo, że to stres najbardziej wyczerpuje siły organizmu i przyspiesza proces starzenia się.

Redaktorzy "Koleżanki" również zalecają przeczytać:

1. Szczegółowy horoskop dla każdego znaku zodiaku na rok 2021. Nowy rok, nowe wyzwania

2. Te sławne kobiety są z o wiele młodszymi od nich partnerami. Rekordowa różnica to 32 lata

3.  Zenek Martyniuk stracił nadzieję.Przekazał smutną wiadomość

4.  Kasia Skrzynecka pokazuje rodzinne zdjęcie. Fani zwrócili uwagę na ważny szczegół

5.  Pamiętacie ojca filmowego Kevina?Mało kto o tym wie, że aktor zmarł w bardzo dziwnych okolicznościach