Koziorożec - plotkarstwo

Koziorożce uwielbiają rozmawiać, ale głównie o innych. Z łatwością wychwytują mankamenty swoich sąsiadów czy rodziny i opowiadają o tym na prawo i lewo. Lepiej nie powierzać im sekretów.

Wodnik - niepohamowany język

Wodniki cechują się ogromną szczerością, ale czasem aż za dużą. Nawet kiedy chcą, nie potrafią się ugryźć w język. Mówią to co myślą i niestety przez to ludzie często się na nich obrażają i nie ufają im.

Ryby - łatwowierność

Ryby mają czyste serce, które chciałoby zbawić świat. Ich wiara w ludzi jest jednak tak duża, że uwierzą we wszystko, co ktoś im powie. Często przez to wpadają w pułapki finansowe, a wtedy ich bliscy burzą się.

Znaki zodiaku, które lubią dominować. To do nich zawsze należy ostatnie słowo

Baran - niedojrzałość

Barany są trochę wiecznymi dziećmi, którzy jak ognia boją się dorosłych spraw i bycia poważnym. Z tego powodu czasem trudno z taką osobą porozmawiać na ważne i trudne tematy.

Popularne wiadomości teraz

Jaki anioł chroni każdego ze znaków zodiaku?

Gabriel Seweryn pokazuje swoją "nową" miłość

„Królowa życia” trafiła do aresztu. Joannie P. grozi nawet 12 lat pozbawienia wolności

Nie tylko bracia Mroczek. Oto polskie gwiazdy, które mają swojego bliźniaka

Byk - lenistwo

Byki mają głowę pełną pomysłów tego, jak chciałyby, by wyglądało ich życie. Niestety, przez ich lenistwo sprawy kończą się tylko na słowach, nie czynach. 

Bliźnięta - skąpstwo

Bliźnięta to tak zwani dusigrosze, którym zawsze brakuje pieniędzy, a ich wieczne oszczędzanie przyprawia czasem o mdłości. Co więcej, czują oni potrzebę rolizczania się ze wszystkiego ze wszystkimi.

Rak - obrażalstwo

Raki to dumne stworzenia, które znają swoją wartość. Jednak nigdy nie widzą w sobie winy. Zamiast łagodzić, podburzają konflikty i bardzo łatwo można je urazić, aż za łatwo. Obrażanie się o błahostki bywa irytujące.

Lew - pycha

Lwy lubią skupiać na sobie uwagę, ale czasem przesadzają w tym kierunku. To faktycznie zdolne bestie, ale ile można słuchać o czyjejś wspaniałości? 

Fotograf porównał zdjęcia właścicieli i ich psów. Podobieństwo jest uderzające

Panna - krytyczność

Panna często zanim usłyszy na coś plan - już go krytykuje. Widzi tylko we wszystkim i wszystkich wady i mankamenty. To nie jest obiektywna opinia, a zbyt pesymistyczne myślenie, których wszystkich wprawia w zły humor.

Waga - niezdecydowanie

Wagi lubią bujać w obłokach i myśleć o "niebieskich migdałach". Gdy mają podjąć decyzję - myślą nad nią godzinami, biorąc pod uwagę wszystkie za i przeciw. Może to mądre, ale dlaczego to musi tyle trwać?

Skorpion - rozrzutność

Skorpiony jak już zaczną wydawać pieniądze, to trudno jest im się opamiętać. Nie przejdą oni obojętnie obok świetnej promocji, o nie! Dodatkowo wydają na swoje przyjemności więcej, niż ich na to stać.

Strzelec - manipulanctwo

Strzelce wiedzą czego chcą od życia i tak nim kierują, by ich cel został osiągnięty. Niestety, robią to czasem w imię zasady "po trupach do celu" przez co ich bliscy czują się często wykorzystani.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com