Psychologia to niesamowita nauka. Może nam powiedzieć wiele interesujących rzeczy o nas, o których nawet nie wiedzieliśmy. O naszym stanie wewnętrznym, o tym, co czujemy, o tym, co nas ekscytuje. W psychologii jest kilka użytecznych zdjęć, które mogą nam powiedzieć dużo ciekawostek. Popatrz na to zdjęcie i powiedź co zobaczyłeś w pierwszej kolejności. Uwaga! Musisz to zrobić w bardzo szybki sposób, wtedy odpowiedź będzie prawidłową.

Kruk

Takiej odpowiedzi udzielają ludzie w złym humorze. Pomyśl o tym, co Cię przygnębia i jak naprawić sytuację. Jest bardzo prawdopodobne, że jesteś bardzo zmęczony i potrzebujesz długiego odpoczynku. Wymaga ponownego uruchomienia komputera i zmiany scenerii. Pomoże to zrewidować cele życiowe i przywrócić energię do przyszłych działań.

W Warszawskim Zoo na świat przyszedł irbis, który należy się do rzadkiego gatunku

Głowa

Taki wynik charakteryzuje osobę jako odporną na stres i zrównoważoną psychicznie. Jesteś w stabilnym stanie neuropsychicznym, nie masz skłonności do napadów złości i niekontrolowanego zachowania. Bez uzasadnionego powodu bardzo trudno doprowadzić cię do szaleństwa lub nerwowości.

Popularne wiadomości teraz

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com