Styczeń - Gaduła

Jesteś niezwykle komunikatywna. Potrafisz z każdym znaleźć wspólny temat bez względu na to, kim jest Twój rozmówca. Z łatwością przychodzi Ci poznawanie nowych osób, a wśród ludzi czujesz się jak ryba w wodzie.

Luty - Wolny Ptak

W życiu cenisz sobie wolność. Nie lubisz ograniczeń i stania w miejscu. Lubisz działać inaczej, niż inni tego oczekują. Zawsze masz swoje zdanie i wiesz zawsze sama, co jest dla Ciebie najlepsze.

Marzec - Niespokojny duch

Bywasz roztrzepana i trudno nad Tobą nadążyć. Wszędzie Cię pełno. Jesteś dobra w wielu dziedzinach, ale trudno jest Ci się zdecydować, w jakim kierunku pójść. Uwielbiasz imprezować, to Ty zawsze rozkręcasz każdy wieczór.

Kwiecień - Idealny przyjaciel

Jesteś osobą,  na którą zawsze można liczyć. Gdy ktoś jest głodny - nakarmsz go, a gdy ktoś potrzebuje kubła zimnej wody - powiesz mu, co robi źle. Konkretnie i z serca. Osoby urodzone w kwietniu to idealne dusze towarzystwa.

Maj - Flirciara

Uwielbiasz flirtować i trudno jest Ci się powstrzymać, żeby tego nie robić. Potrafisz oczarowywać innych swoją osobowością i potrafisz mówić o tym, co dana osoba chce usłyszeć. Łatwo dla Ciebie stracić głowę!

Popularne wiadomości teraz

Anna Lewandowska pozuje z córkami na urlopie. Wystawiła śliczne i mile zdjęcie z córkami

Nosiła rozmiar 6XL. Gdy dowiedziała się o zdradzie męża postanowiła zmienić swój wygląd

Znaki zodiaku, w których marzenia się spełniają w lipcu

Wyszła prawda na temat programu „Nasz nowy dom”. Widzowie nie byli tego świadomi

Psychotest z kotem. Wybierz jednego i poznaj swój życiowy cel. Wynik może cię zdziwić

Czerwiec - Perfekcjonistka

Lubisz mieć wszystko dobracowane i zaplanowane. W Twoim domu, ale też i w Twojej głowie panuje ład i porządek. Lubisz we wszystkim dominować. Jesteś ambitna i od innych też wymagasz ponadprzeciętności.

Lipiec - Kojąca osobowość

Jesteś miła, uprzejma i zawsze wiesz jak się zachować. Chętnie pomagasz innym i rzucasz dobrymi radami jak z rękawa. Jesteś też niesamowitą gospodynią. Nawet teściowa Cię uwielbia. 

Sierpień - Kreatywna głowa

Twoja głowa jest pełna pomysłów. Zawsze robisz genialne prezenty, organizujesz niezapomniane imprezy i wyglądasz fenomenalnie niskim kosztem. Dobrze wiesz jak zrobić dobry interes i zarobić.

Wrzesień - Kobieta, która wie czego chce

Jesteś typem osoby, którą cechuje zdecydowanie. W Twoim słowniku nie ma słowa "nie wiem" i nie akceptujesz go. Nie rozumiesz, jak inni nie mają swojego zdania. Ty nigdy nie masz wątpliwości kogo kochasz, kogo lubisz czy gdzie chcesz pojechać na wakacje.

Październik - Buntowniczka z wyboru

Lubisz iść swoją własną ścieżką i trochę być na opak ze wszystkim. Kiedy wszyscy idą na prawo, ty w lewo i tak dalej. Oryginalność jest dla Ciebie ważna, bowiem nie tolerujesz przeciętności i bycia szarym człowiekiem.

Gwiazdy z okazji Dnia Ojca pokazały zdjęcia z tatusiami. To bardzo przystojni mężczyźni

Listopad - Zosia Samosia

Kiedy inne kobiety tylko czekają na pomoc - zwłaszcza pomoc mężczyzny - Ty próbujesz udowodnić wszystkim wokół, że jesteś samowystarczalna - i masz rację. Jesteś niezależna i nie ma rzeczy, z którą nie dałabyś sobie rady.

Grudzień - Kobieta z klasą

Zawsze świetnie ubrana, zawsze wiesz kiedy i co powiedzieć. Znasz się na wielu dziedzinach, ale nie wymądrzasz się. Wzbudzasz szacunek innych osób, przez co ludzie chętnie się siebie radzą.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com