Styczeń - Gaduła

Jesteś niezwykle komunikatywna. Potrafisz z każdym znaleźć wspólny temat bez względu na to, kim jest Twój rozmówca. Z łatwością przychodzi Ci poznawanie nowych osób, a wśród ludzi czujesz się jak ryba w wodzie.

Luty - Wolny Ptak

W życiu cenisz sobie wolność. Nie lubisz ograniczeń i stania w miejscu. Lubisz działać inaczej, niż inni tego oczekują. Zawsze masz swoje zdanie i wiesz zawsze sama, co jest dla Ciebie najlepsze.

Marzec - Niespokojny duch

Bywasz roztrzepana i trudno nad Tobą nadążyć. Wszędzie Cię pełno. Jesteś dobra w wielu dziedzinach, ale trudno jest Ci się zdecydować, w jakim kierunku pójść. Uwielbiasz imprezować, to Ty zawsze rozkręcasz każdy wieczór.

Kwiecień - Idealny przyjaciel

Jesteś osobą,  na którą zawsze można liczyć. Gdy ktoś jest głodny - nakarmsz go, a gdy ktoś potrzebuje kubła zimnej wody - powiesz mu, co robi źle. Konkretnie i z serca. Osoby urodzone w kwietniu to idealne dusze towarzystwa.

Maj - Flirciara

Uwielbiasz flirtować i trudno jest Ci się powstrzymać, żeby tego nie robić. Potrafisz oczarowywać innych swoją osobowością i potrafisz mówić o tym, co dana osoba chce usłyszeć. Łatwo dla Ciebie stracić głowę!

Popularne wiadomości teraz

Jarosław Bieniuk ogląda mecz z Kazikiem, a na komodzie są zdjęcia Anny Przybylskiej

Natalia Siwiec pokazała swoją siostrę: Malwina Siwiec oczarowała fanów swoją pięknością

Mogą doprowadzić cię do szaleństwa. Kobiece znaki zodiaku, które zachwycają wszystkich mężczyzn

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Psychotest z kotem. Wybierz jednego i poznaj swój życiowy cel. Wynik może cię zdziwić

Czerwiec - Perfekcjonistka

Lubisz mieć wszystko dobracowane i zaplanowane. W Twoim domu, ale też i w Twojej głowie panuje ład i porządek. Lubisz we wszystkim dominować. Jesteś ambitna i od innych też wymagasz ponadprzeciętności.

Lipiec - Kojąca osobowość

Jesteś miła, uprzejma i zawsze wiesz jak się zachować. Chętnie pomagasz innym i rzucasz dobrymi radami jak z rękawa. Jesteś też niesamowitą gospodynią. Nawet teściowa Cię uwielbia. 

Sierpień - Kreatywna głowa

Twoja głowa jest pełna pomysłów. Zawsze robisz genialne prezenty, organizujesz niezapomniane imprezy i wyglądasz fenomenalnie niskim kosztem. Dobrze wiesz jak zrobić dobry interes i zarobić.

Wrzesień - Kobieta, która wie czego chce

Jesteś typem osoby, którą cechuje zdecydowanie. W Twoim słowniku nie ma słowa "nie wiem" i nie akceptujesz go. Nie rozumiesz, jak inni nie mają swojego zdania. Ty nigdy nie masz wątpliwości kogo kochasz, kogo lubisz czy gdzie chcesz pojechać na wakacje.

Październik - Buntowniczka z wyboru

Lubisz iść swoją własną ścieżką i trochę być na opak ze wszystkim. Kiedy wszyscy idą na prawo, ty w lewo i tak dalej. Oryginalność jest dla Ciebie ważna, bowiem nie tolerujesz przeciętności i bycia szarym człowiekiem.

Gwiazdy z okazji Dnia Ojca pokazały zdjęcia z tatusiami. To bardzo przystojni mężczyźni

Listopad - Zosia Samosia

Kiedy inne kobiety tylko czekają na pomoc - zwłaszcza pomoc mężczyzny - Ty próbujesz udowodnić wszystkim wokół, że jesteś samowystarczalna - i masz rację. Jesteś niezależna i nie ma rzeczy, z którą nie dałabyś sobie rady.

Grudzień - Kobieta z klasą

Zawsze świetnie ubrana, zawsze wiesz kiedy i co powiedzieć. Znasz się na wielu dziedzinach, ale nie wymądrzasz się. Wzbudzasz szacunek innych osób, przez co ludzie chętnie się siebie radzą.

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia