Ryby

Większość dzieci Wody zakochuje się natychmiast i tak bardzo pasjonuje się tematem ich uwielbienia, że ​​chętnie spełnią wszystkie kaprysy tego ostatniego, nawet jeśli nie otrzymają jednej dziesiątej tego, co oddają. Uczucia miłości inspirują ryby, nadają sens wszystkim pozostałym, sprawiają, że są niezwykle aktywne i inspirowane.

Joanna Krupa opublikowała nagranie z Ashą. To najsłodsze, co dziś zobaczysz

Bliźnięta

Miłość do ciągle zmieniających się Bliźniąt nie jest łatwym uczuciem. Jednak większość przedstawicieli tego znaku powietrznego wie, że może się urodzić od pierwszego wejrzenia. Co więcej, etap zalotów i początek związku (nawet jeśli szybko się wyczerpują) to ich ulubiony okres.

Kasia Tusk pokazała niezwykłe rodzinne zdjęcie. Na nim widzimy trzy pokolenia

Popularne wiadomości teraz

Anna Mucha zdenerwowana w restauracji! Wszystko nagrała dla publiczności

Zyskała karierę dzięki komedii „Kogel-mogel”. Mało kto wie, jak nieszczęśliwe było jej życie prywatne

41-letni aktor przegrał walkę z koronawirusem. Osierocił 11-miesięcznego synka

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Rak

Będąc jednym z najbardziej troskliwych przedstawicieli horoskopowych, Raki po prostu nie wyobrażają sobie swojego istnienia bez takiego uczucia jak miłość. Po obejrzeniu melodramatów totemy Księżyca zakochują się szybko i pięknie, podobnie jak główni bohaterowie swoich ulubionych filmów. Na szczęście los sprzyja większości nowotworów, a to uczucie jest często wzajemne.

Kozierożec

Ludzie urodzeni pod znakiem Koziorożca mogą pochwalić się doskonałą samokontrolą w wielu obszarach, ale nie zakochani. Wydawałoby się, że ci powściągliwi ludzie początkowo wykluczają możliwość nagłego błysku romantycznego uczucia. Jednak wcześniej czy później Kupidyn uderza każdego Koziorożca, po czym zmienia zdanie w tej sprawie.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com