Chyba każdy z nas chce wiedzieć, który z nadchodzących dni będzie udany i pozytywny. Jeżeli z góry wiesz, które dni będą dobre, to z pewnością możesz zwiększyć swoje szanse na sukces w każdym obszarze życia.

Styczeń

Jeśli chodzi o życie osobiste, to początek 2020 roku będzie bardzo pozytywny dla wszystkich Znaków żywiołu ziemi i wody, czyli Byka, Panny, Koziorożca, Raka, Skorpiona oraz Ryb. Według astrologów najbardziej udanymi dniami będą te, które zawierają cyfrę 3.

Natomiast pozostałe Znaki Zodiaku, czyli Znaki żywiołu ognia oraz powietrza, takie jak Baran, Lew, Strzelec, Bliźnięta, Waga oraz Wodnik będą mieli więcej szczęścia w biznesie i pracy, a także w sferze finansowej. Każdy czwartek i piątek stycznia będzie dla tych Znaków udanym i przyniesie jedynie sukces.

Luty

2020 jest rokiem przestępnym, dlatego on jest uważany za pechowy i obiecujące same tylko problemy. 29 lutego jest uważany za najbardziej niekorzystny dzień, natomiast dla przedstawicieli takich Znaków jak Skorpion, Wodnik i Byk ten dzień na odwrót będzie bardzo dobry.

W przypadku Panien, Koziorożców oraz Raków najbardziej udanymi dniami w lutym będą poniedziałki i wtorki. Należy jednak bardzo poważnie podejść do wszystkich pilnych problemów oraz ich rozwiązania. Pozostałym znakom można spodziewać się sukcesu w piątki.

Popularne wiadomości teraz

Kasia Skrzynecka pokazała swój głęboki dekolt: odważne zdjęcie aktorki trafiło do sieci

Agnieszka Włodarczyk wzięła ślub przed samym porodem? W sieci opublikowała zmysłowe zdjęcie

Natalia Kukulska w gniewie: piosenkarka niezadowolona nową płytą Anny Jantar

Ewa Chodakowska przytyła. Fanki są zachwycone nowym wyglądem trenerki

Marzec

Marzec to czas wiosennego przebudzenia. W tym miesiącu najbardziej udanym dniem dla wszystkich Znaków Zodiaku jest tak zwana data lustrzana, czyli 03.03. Silnymi pod kątem wpływu planet będą również trzy ostatnie dni miesiąca. W pewne dni astrologowie zalecają takim Znakom Zodiaku, jak Ryby, Baran, Bliźnięta, Waga oraz Strzelec poświęcić czas głównie na odpoczynek. Wte dni warto zadbać o swoje zdrowie oraz postarać się jak najwięcej odpoczywać, zamiast dużo pracować.

Kwiecień

Kwiecień 2020 jest bardzo zagadkowym miesiącem. W tym miesiącu będą mieć szczęście wyłącznie obdarzeni silnym charakterem Znaki Zodiaku. Zdać test na wytrzymałość będzie o wiele łatwiej, o ile będziesz wiedzieć, w które dni do ciebie uśmiechnie się szczęście.

Chodzi o dni, w których Księżyc będzie w Znakach żywiołu ziemi, mianowicie 5, 6, 13, 14, 23 oraz 24 kwietnia. 4 kwietnia również będzie dobrym dniem dla większości Znaków Zodiaku, ponieważ jest to data lustrzana.

Maj

W maju najbardziej udanym dniem będzie dzień twoich urodzin. Nawet jeżeli masz urodziny w innym miesiącu. Chodzi o to, ze jeżeli urodziłeś się 12 lutego, wtedy w maju najbardziej udanym dniem dla ciebie będzie 12 maja. To samo dotyczy przeciwieństwa tej liczby, czyli 21 maja. Jeśli urodziłeś się, na przykład, drugiego dnia miesiąca, to nie tylko 2 maja, lecz także 20 maja będzie dobrym dniem, ponieważ tę datę również można zapisać jako „02”.

Czerwiec

W czerwcu najbardziej udanymi dniami będą środy oraz soboty. W tych dniach według astrologów przedstawicielom wszystkich Znaków Zodiaku warto być aktywnymi i jak najwięcej pracować lub w wykonać obowiązki domowe. Natomiast lepiej nie mówić nikomu o swoich planach. Warto wykazać się większą samodzielnością, uwierzyć w siebie i nie wycofywać się ze swoich planów.

Lipiec

W najbardziej upalny miesiąc roku szczęście uśmiechnie się głównie do przedstawicieli żywiołu ziemi: Bliźniętom, Wagom oraz Wodniku. Najwięcej szczęścia w tym miesiącu będą mieli kobiety. Mężczyznom natomiast warto skorzystać z pomocy talizmanów.

Dla znaków żywiołu powietrza najbardziej udanymi dniami w czerwcu według astrologów będą piątki, soboty oraz niedziele. Natomiast dla Panien, Byków i Koziorożców dobrymi dniami będą czwartki. W przypadku Znaków Wodnych (Raki, Skorpiony i Ryby) dobrymi dniami będą poniedziałki i wtorki, a osoby urodzeni pod znakiem Lwa, Barana lub Strzelca będą mieli szczęście w środę.

Sierpień

W ósmym miesiącu roku szczęście będzie ci towarzyszyło w dniach, które zawierają cyfrę 8. Również udanym dniem dla wszystkich Znaków Zodiaku będzie Nów Księżyca w znaku Panny, która przypada na 19 sierpnia. Można także wyróżnić Raka, Wagi oraz Strzelca, dla których szczególnie udanym będzie ostatni dzień lata, czyli 31 sierpnia.

Wrzesień

We wrześniu wielu z nas może się spodziewać problemów ze zdrowiem. W tym miesiącu należy zachować szczególną ostrożność podczas prowadzenia samochodu, przechodzenia przez ulicę, jak również postarać się nie prowokować żadnych konfliktów lub agresywnego zachowania.

Najbardziej udanymi dniami pierwszego miesiąca jesieni będzie bezpośrednio pierwszy dzień jesieni, a także dni pod kontrolą Merkurego i Księżyca, czyli poniedziałki i środy. W te dni warto załatwić wszelkie ważne sprawy i w żadnym przypadku nie bać się brać na siebie odpowiedzialność.

Październik

W październiku warto przestrzegać 7 uniwersalnych praw Wszechświata. To pomoże zyskać czas, przyniesie szczęście w życiu i uchronić się przed problemami. Wielkich sukcesów warto się spodziewać w okresie wschodzącego księżyca, to znaczy 1 października oraz w okresie od 17 do 30 października. Te dni będą najbardziej udane. Szczególnie warto wyodrębnić wszystkie piątki i soboty, ponieważ one przyniosą najwięcej pozytywnych emocji.

Listopad

Zazwyczaj wszyscy boja się piątku 13-go. Natomiast ten dzień będzie szczególnie udany dla trzynastego Znaku Zodiaku, czyli Wężownika. Ponadto, w dniach zawierających cyfry 1 i 3, wielki sukces czeka na przedstawicieli takich Znaków Zodiaku, jak Wodnik, Ryby, Baran oraz Lew. W weekendy i święta listopada fortuna będzie towarzyszyć Pannom, Wagom oraz Koziorożcom. Dla Ryb i Raków szczególnie dobrymi dniami będzie pierwszy dzień listopada, jak również wszystkie poniedziałki miesiąca.

Grudzień

W grudniu szczęście uśmiechnie się do najbardziej szczerych Znaków Zodiaku. Dni Marsa i Wenus będą mieć szczególne znaczenie dla Znaków żywiołu ziemi, czyli Panny, Koziorożca i Byka. Chodzi o wtorki i piątki.

Znaki żywiołu powietrza, czyli Bliźnięta, Waga i Wodnik, mogą liczyć na osiągnięcie sukcesu w weekendy i ostatnie dwa dni roku. Natomiast Znakom żywiołu wody i ognia, to znaczy Baranowi, Lewy, Strzelcu, Raku, Skorpionowi i Rybom, szczęście będzie towarzyszyć w każdy czwartek i wtorek grudnia.

 Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia