Niestety nie zawsze jest to możliwe, z różnych powodów, ale, tak czy inaczej, nigdy nie warto się poddawać, nawet jeżeli opadają ci ręce. Utorować drogę do sukcesu pomogą gwiazdy, innymi słowy astrologia, która podpowie, jakie silne strony powinny wykorzystać poszczególne Znaki Zodiaku, aby uzyskać świetny wynik. Nawiasem mówiąc, istnieje też pewna ogólna zasada dla wszystkich Znaków Zodiaku – sukces przychodzi jedynie do tych, którzy są pewni siebie i wiedzą, że sukces nigdy nie spada z nieba, oraz ci, którzy nie boją się zmieniać cos w swoim życiu.

Baran (21 marca - 20 kwietnia)

Barany są wspaniałymi przywódcami i organizatorami, wiec jest im bardzo trudno słuchać się kogoś innego. Aby odnieść sukces, ten Znak Zodiaku musi stworzyć coś własnego, a nie być po prostu podwładnym.

Jeżeli z jakiegoś powodu nie masz możliwości założenia własnej firmy, wybieraj zawód oraz stanowiska, na których możesz wykorzystać swoje umiejętności zarządcze.

Baran często odnosi sukces w sprawie, którą uważa raczej za hobby, niż główny zawód. Dlatego warto nie przegapić okazji do rozpoczęcia czegoś nowego – im bardziej aktywny jesteś, tym większe szanse masz na odniesienie sukcesu.

Popularne wiadomości teraz

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Zdjęcia par gwiazd na początku ich związku i dziś

Majdanowie świętują roczek synka Henia: dumne rodzice pokazali, jak pogratulowali dziecku

Znak zodiaku może dużo powiedzieć o Twoim partnerze

Byk (21 kwietnia - 20 maja)

Staranność oraz wysoka jakość jest podstawą do osiągnięcia sukcesu, jeżeli chodzi o Byka. Ten Znak Zodiaku może odnieść sukces w rolnictwie lub świadczeniu jakichkolwiek usług oraz w tych dziedzinach, które są związane z zapewnieniem tak zwanego pięknego życia.

Nawiasem mówiąc, przedstawicielka tego Znaku Zodiaku może odnieść sukces nawet w roli gospodyni domowej, pod warunkiem, że ona będzie wszystkim zarządzać i nikt nie będzie wtrącać się w to, co ona robi.

Także Byki mogą osiągnąć sukces w swoim hobby – to może być zarówno uprawa kwiatów, jak i tworzenie perfum, a nawet projektowania biżuterii.

Jeżeli ty akurat zastanawiasz się nad tym, jaką ścieżkę wybrać, to możesz rozważyć karierę modelki, projektantki ubrań, wnętrz, lub nawet architekta krajobrazu. Miłość do gotowania również może stać się dla Byków źródłem sukcesu.

Bliźnięta (21 maja - 21 czerwca)

Bliźnięta są prawdziwymi hipokrytami, więc mogą odnieść sukces w tych dziedzinach, gdzie mogą pokazać swoje umiejętności aktorskie, talent manipulacji oraz krasomówstwo. Nie warto wstydzić się swojego krasomówstwa, tym bardziej że Bliźnięta doskonale posługują się faktami, nie martwiąc się zbytnio o tym, czy te fakty są prawdziwe, czy nie.

Spróbuj swoich sił w pisaniu, dziennikarstwie lub projektowaniu witryn internetowych. Jeżeli nie interesują cię wspomniane zawody, możesz zająć się handlem nieruchomościami albo czymś, co wymaga zastosowania sztuki perswazji, ponieważ jesteś prawdziwym handlowcem. Należy także pamiętać o tym, że pierwsza polowa życia jest okresem prób i błędów – swoje prawdziwe przeznaczenie odkryjesz dopiero po 30-35 roku życia, chociaż predyspozycje do tego miałeś od samego dzieciństwa.

Rak (22 czerwca - 22 lipca)

Aby odnieść w życiu sukces, Rak musi przestać bujać w obłokach. Kiedy zaczynasz cos nowego, musisz mieć pewność, że doprowadzić sprawę do końca – upewnij się, że masz wystarczająco sił i niezbędne do tego umiejętności.

Obszary, w których możesz odnieść sukces, są związane przede wszystkim z pomocą innym ludziom. Przedstawicielki tego Znaku Zodiaku doskonale nadają się do roli „wiernych żon dekabrystów”, ponieważ ta są osoby, które poświęcają się dla dobra innych ludzi.

Im bardziej będziesz komuś oddany, tym większe szanse masz na osiągnięcie sukcesu – osobisty asystent jest zawsze wysoko ceniony, co przekłada się również na wysokość jego zarobków.

Lew (23 lipca - 22 sierpnia)

Podstawa osiągnięcia sukcesu przez Lwa jest prosta – on musi robić to, co szczerze kocha. Inaczej praca będzie dla Lwa prawdziwym piekłem i nie warto będzie spodziewać się od niego dobrych wyników.

Jeżeli wiesz, że praca nie sprawia Ci satysfakcji, pilnie zacznij szukać cos, co może Cię zainteresować, nawet jeżeli to wiąże się to ze zdobyciem nowego wykształcenia i nabycia nowych umiejętności. Niezadowolenie Lwa z własnego życia oraz pracy nie tylko nie przyczyni się do sukcesu, ale może również doprowadzić do poważnej depresji.

Jeśli chodzi o obszar działalności – wszystkie drzwi są dla Ciebie otwarte. Z reguły przedstawiciele tego Znaku Zodiaku mają predyspozycje do nauk humanistycznych, a najbardziej obiecującymi dla nich stanowiskami okazują się te, na których oni mogą pokazać swoje zdolności przywódcze oraz talent organizacyjny.

Panna (23 sierpnia - 22 września)

Panny uwielbiają krytykować i pouczać innych ludzi, dlatego często łatwiej im osiągnąć sukces w tych obszarach, gdzie oni mogą wykazać te cechy. Co więcej, umiejętności racjonalnego myślenia czynią z nich obiektywnych krytyków, którzy zawsze próbują uzasadnić swoja opinie oraz poglądy. Panna będzie dobra w takich dziedzinach jak pedagogika, redakcja, krytyka kulinarna oraz innych dziedzinach, które są związane ze zdolnością do odnalezienia i korygowania błędów innych ludzi. Przygotuj się jednak na to, że na sukces trzeba będzie poczekać – żeby zbudować autorytet, musisz pokonać długą drogę.

Ponadto możesz odnieść sukces w dziedzinie języków obcych lub w roli „prawej ręki” szefa.

Waga (23 września - 22 października)

Sztuka kompromisu jest zasadniczą podstawą osiągnięcia sukcesu przez Wagi. Ich elastyczność i umiejętność oceny sytuacji z różnych punktów widzenia budują reputację osób, z którymi łatwo się dogadać, choć nie zawsze tak jest. Niemniej jednak Wagom warto szukać swojego miejsca wśród dyplomatów, prawników, nauczycieli (zwłaszcza nauczycieli sztuk pięknych, etyki, estetyki, psychologii). Możesz również odnieść sukces w obszarach, które są odpowiedzialne za piękno we wszystkich jego przejawach. Jeśli nie jesteś zadowolony z tego, co robisz na co dzień, i wiesz, że nie potrafisz odnieść znaczący sukces w tej dziedzinie, posłuchaj siebie: całkiem możliwe, że może drzemie w tobie utalentowany florysta, genialny fotograf lub perfumiarz. Nigdy nie bój się podążać za swoimi pasjami.

Skorpion (23 października - 21 listopada)

Aby odnieść sukces, Skorpionom nie warto obawiać się tego, co ich naprawdę interesuje. Jeśli lubisz nauki ezoteryczne – zrób to swoim zawodem, nawet jeśli wszyscy uważają to za niepoważne. Jeśli lubisz obserwować ludzkie występki – ucz się psychologii, psychiatrii lub medycyny sądowej. Jeśli lubisz prowadzić intrygi i czuć władzę nad ludźmi – możesz przyłączyć się do jakiegoś tajnego stowarzyszenia.

Nawiasem mówiąc, wielu masonów należało i właśnie należy do tego Znaku Zodiaku. Możecie także wybrać ścieżkę detektywa – twoja niezawodna intuicja na pewno Pomorze ci w tym trudnym, ale bardzo ciekawym biznesie.

Ambitność przedstawicieli tego Znaku Zodiaku i ich wytrwałość w dążeniu do celu często prowadzą ich na stanowiska kierownicze, ale nawet na pozycji średniego szczebla Skorpion może osiągnąć znaczący sukces, o ile będzie słuchać siebie i swoich pragnień.

Strzelec (22 listopada - 21 grudnia)

Podobnie jak inni przedstawiciele znaków ognistych, Strzelec uwielbia zarządzać innymi i robi to bardzo kompetentnie. Ludzie chętnie za nim podążają, dlatego największy sukces czeka na Strzelców w tych dziedzinach, w których decydującą rolę odgrywa dar perswazji.

Treser psów lub berajter, polityk lub po prostu sprzedawca – wszystkie te zawody są idealne dla Strzelca.

Głównym czynnikiem, który przyczyni się do Twojego sukcesu, będzie umiejętność skoncentrowania się na głównym celu i poznanie prawdziwej istoty tego, czym się zajmujesz. To, że lubisz zmieniać miejsca i przeprowadzać się, również może stać podstawa osiągnięcia sukcesu. Jeśli ci się wydaje, że w miejscu, w którym obecnie mieszkasz, nie da się wykazać swoje umiejętności, nie bój się zmienić lokalizacji lub przynajmniej zakresu działalności – zrezygnuj z pracy biurowej i wybierz bardziej mobilną, związana z podróżami służbowymi karierę. Zasadę tę można także zastosować do kontrowersyjnego przedstawiciela Znaków Zodiaku – Wężownika.

Koziorożec (22 grudnia - 19 stycznia)

Koziorożec dosłownie wygryza swój sukces. Przedstawiciele tego Znaku Zodiaku jak nikt inny, są stworzone do sukcesu, to ich życiowe credo. Nie musisz robić czegoś specjalnego, najważniejsze jest to, że dokładnie wiesz, czego chcesz, i dążysz do swojego celu, nie skręcając z tej drogi I nie rozpraszają swojej uwagi. Twoja wrodzona ambitność zrobi wszystko za ciebie. Ta cecha charakteru zawsze pomaga Koziorożcu wybrać właściwą ścieżkę zawodową. Nawet jeśli innym ludziom czasem się wydaje, że to, co ty robisz, jest nudne i przyziemne, ty wiesz na pewno, że tak nie jest.

Kolejnym kluczem do sukcesu Koziorożca jest przekonanie, że każda sprawa, w którą on się angażuje, jest ważna i potrzebna. Póki on święcie wierzy w swoją niezastąpioność, sukces będzie mu towarzyszył we wszystkim.

Wodnik (20 stycznia - 18 lutego)

Aby odnieść sukces, Wodnik musi czuć wewnętrzna harmonie i mieć pewność siebie. Dlatego „karm” swoją samooceną i postaraj się wybrać te obszary działalności, które nie są sprzeczne z twoimi przekonaniami.

Nierzadko przedstawicielkom tego Znaku Zodiaku udaje się odnieść sukces w działalności wydawniczej oraz takiej, która jest w jakikolwiek związana ze słowem pisanym – dogadać się z żywymi ludźmi jest im o wiele trudniej, niż mieć do czynienia z papierami i słowami w sensie ogólnym. Niemniej towarzyski Wodnik także może odnieść sukces w branży turystycznej, w której nie da się uniknąć kontaktu z ludźmi. Dlatego możesz spróbować swoich sił na stanowisku przewodnika lub stewardessy. Podstawowym kluczem do sukcesu będzie także odnalezienie tak zwanego “work-life balance”. Przedstawicielom tego Znaku Zodiaku w żadnym wypadku nie można rezygnować z odpoczynku i czasu dla siebie, ponieważ to w pewien sposób „odżywia” Twój sukces życiowy.

Ryby (19 lutego - 20 marca)

Aby osiągnąć sukces, Ryby nie mogą pozwolić sobie płynąć z prądem i zadowalać się czymś skromnym – w przeciwnym razie oni będą mieli przeciętne życie i o żadnym sukcesie nie będzie mowy. Nawet jeżeli wam po prostu się chce płynąc z falą, i cieszyć się tym, co wam daje życie, spróbujcie jednak wziąć swoje życie we własne ręce. I w żadnym wypadku nie pozwalaj nikomu decydować za ciebie. Taki jest los Ryb – wszyscy probuja zarządzać ich życiem, co w rezultacie staje się przyczyną ich życiowych niepowodzeń.

Tylko ty wiesz, co jest dla ciebie dobre, wiec niech inni dbają o swoje życie, zamiast wtrącać się w twoje. Sukces czeka na Ryby głównie w sektorze usług. Najważniejsze jest, aby to nie wpłynęło negatywnie na twoją samoocenę, i żeby ty zawsze starałeś się o więcej.

Chcesz odnieść sukces? Gwiazdy wskażą ci drogę do sukcesu, lecz nigdy nie zapominaj przede wszystkim o własnych preferencjach oraz pragnieniach – udowodniono, że na świecie nie ma bardziej nieszczęśliwych ludzi od tych, którzy przez całe życie idą wbrew swojej naturze. Życie powinno być harmonijne i przynosić satysfakcję, tylko wtedy ono będzie naprawdę udane.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia