Wybierz kolczyki i dowiedź się o tym, co o tobie myślą mężczyźni:

Ten test da Ci znać, czy spełni się twoje marzenie?

Kolczyki 1

Jesteś bardzo kobieca, lubisz się pięknie ubierać i robić fryzury. Przede wszystkim przeznaczasz pieniądze z budżetu na nowe kosmetyki lub niektóre środki higieny osobistej, a nie na żywność lub artykuły gospodarstwa domowego. Również rodzina jest dla ciebie bardzo ważna, ale zwracasz większą uwagę na męża, a nie na dzieci.

Kolczyki 2

W tobie emocje żyją równie błyskotliwie. Patrząc na ciebie, przypominasz sobie powiedzenie: „Najseksowniejszą rzeczą w człowieku jest jego dusza”. Każda chwila w twoim życiu jest cenna, a każdy z was doświadcza nieco głębiej i bardziej emocjonalnie niż wszyscy inni. Jednak, jak nikt inny, poradzisz sobie z trudnościami. Oprócz tego masz bardzo oryginalny sposób myślenia, własny styl i umiejętność przestrzegania swoich zasad.

Popularne wiadomości teraz

Nieszczęśliwy wypadek ... Matka najechała autem na swoją 15 miesięczną córeczkę

Była serialową córką Zosi i Kuby w Leśnej Górze. Jak dziś wygląda Julka z „Na dobre i na złe”?

Krzysztof Jackowski przewiduje wyniki drugiej tury wyborów. Wielu może się zdziwić

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Kolczyki 3

Wybierasz lakonizm i minimalizm. Zarówno w stylu ubioru, jak i stylu życia nie rozpoznajesz nic zbędnego. Jesteś bardzo wesoła, aktywna, zawsze w ruchu. Dlatego nawet w wieku dorosłym pozostajesz osobą „bez wieku”.

Kolczyki 4

Jesteś prawdziwą wróżką! Lubisz robić robótki ręczne, ze zwykłych szmat możesz zrobić elegancki kostium dla dziecka. Absolutnie wszyscy jesteście kreatywni. Taka kobieta chce zobaczyć obok siebie mężczyzn, którzy chcą mieć dobrą rodzinę.

"Żywy ken" powiększył sobie biust. Coraz większe, coraz grubsze

Kolczyki 5

Masz stalową postać i żelazne nerwy. Czujesz w sobie niezłomne pragnienie zarządzania i poszerzania własnych granic. Masz bardzo bystry umysł, błyskawiczną reakcję i przenikliwość biznesową. W stosunku do ludzi stawiasz dość poważne wymagania. Może nie na próżno, ponieważ kierujesz się doświadczeniem życiowym.

Kolczyki 6

Jesteś prawdziwym świętem! Wasza dusza prosi o wieczną radość, luksus i blask. Twoje stroje są ekstrawaganckie, a biżuteria świeci jaśniej niż słońce. Emitujesz emocje bez wahania, dzięki temu „uwalniając parę”. Kariera nie jest dla ciebie najważniejsza.