Rak

Same raki są wprawnymi kłamcami i manipulatorami, więc trudno je okrążyć wokół palca. Są celowymi ludźmi, którzy nieustannie uczą się czegoś nowego na drodze do sukcesu. Od dzieciństwa uczą się rozumieć ludzi. Dlatego przewidują kłamstwo, jeszcze zanim rozmówca o tym zdecyduje. Nawiasem mówiąc, Rak może uspokoić czujność rozmówcy i udawać, że nic nie rozumie w negocjacjach biznesowych. Ale jest przebiegły. Zawsze jest o krok przed wrogiem i sam przewiduje wszystkie ich przebicia.

Jaki jest Twój największy lęk? Astrologowie są przekonani: Mówi o tym Twój znak zodiaku

Panna

Panny dobrze czują nastrój i emocje osoby. Aby oszukać tę osobę, musisz być bardzo wykwalifikowanym kłamcą. Nawet jeśli cię zna przez krótki czas, intuicja pomaga jej. Nie ma sensu bawić się kotem i myszką w Pannie, ponieważ czują, że coś jest nie tak. A jeśli zakochasz się w nich w kłamstwie, to już ci się nie uda. Są bardzo ostrożni i nie zapominają o zdradzie i kłamstwach.

Skorpion

Skorpiony mają również silny szósty zmysł. Łatwo porównuje to, co dana osoba mówi z tym, co jest w rzeczywistości. Mają niesamowitą pamięć, która pomaga im ujawniać nieuczciwych ludzi. Nawiasem mówiąc, Scorpio nie milczy, jeśli podejrzewa cię o kłamstwo i zaczyna zadawać wiodące pytania i energicznie zmiażdżyć. I może złamać każdego.

Popularne wiadomości teraz

Znaki zodiaków najlepszych kandydatów na męża. Na nich zawsze można liczyć

Córka Grzegorza Schetyny wyszła za mąż

Trudne chwile w życiu Krzysztofa Krawczyka: "Nie przestajemy płakać i modlić się"

Nie wyłączono mikrofonu Agacie Dudzie po ogłoszeniu wyników. Wszyscy usłyszeli jej słowa

Edyta Górniak będzie prezydentem Polski? Gwiazda rozmyśla na ten temat

Kozierożec

Koziorożce są bardzo uważne i rzadko pomijają nawet najdrobniejsze szczegóły. Koziorożce są w stanie rozpoznać każdą nieprawdę, nawet małe przeoczenia. Jednocześnie z pewnością sprawdzi poprawność twoich słów i nie umknie żadnemu słowu.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com