Koziorożec - lęk przed prawdą

Osoby spod tego znaku zodiaku mają wizję na wszystko. Czasem jednak nieco zakłamują swoją rzeczywistość i widzą ją w innych barwach niż ludzie z zewnątrz. Wydaje im się, że jak będą sobie podkolorowywać rzeczywiśtość, to ona faktycznie będzie lepsza. Przez to, gdy ktoś zwraca Koziorożcowi uwagę, da mu konstruktywną opinię, która nie będzie pochlebna - on już skreśli tą osobę, bowiem trudno mu zauważyć i przyznać, że coś w jego życiu faktycznie może iść nie tak. Przez to na przykład takie osoby mają skłonność do bycia w toksycznych związkach.

Wodnik - lęk przed instytucjami

Jesteś bardzo odważną i wygadaną osobą, jednak wszelkiego rodzaju instytucje i urzędy Cię wręcz odstraszają. Te wszystkie miejsca kojarzą Ci się z odebraniem wolności i prawniczym bełkotem, którego nie zawsze idealnie rozumiesz. Boisz się więc, że podpisanie jakiegoś dokumentu może odbić Ci się czkawką i ktoś może Cię wręcz posadzić za kratami. Ten lęk jest na tyle duży, że Wodniki nawet niechętnie podchodzą do ślubów czy kredytów.

Znaki zodiaku kobiet, które są szczere do bólu. One powiedzą ci co myślą

Ryby - lęk przed odpowiedzialnością

Ryby trochę żyją w świecie fantazji. W ich idealnym świecie żyliby jak Piotruś Pan, który nigdy nie musiałby dorastać. To niezwykle kreatywne głowy, które uwielbiają przygody, a dorosłość kojarzy im się tylko z nudą, smutkiem i obowiązkami. Ryb nie interesują długie związki, plany o dzieciach czy kupienie własnego mieszkania. Wręcz trudno złapać ich w jednym miejscu, bo wciąż szukają w swoim życiu czegoś nowego. 

Baran - lęk przed stratą przyjaciół

Ludzie Cię napędzają. Jesteś osobą bardzo społeczną i uwielbiasz otaczać się swoimi przyjaciółmi. Mimo to, że są oni dla Ciebie jak rodzina, nie mówisz im wszystkiego. Twój lęk przed ich stratą jest tak duży, że przez to zatajniasz przed nimi ważne aspekty Twojego życia, które uważasz, że mogliby ocenić negatywnie. Masz także problem z mówieniem im tego, co myślisz. Jeśli ktoś wciąż Cię krytykuje i neguje - nie zasługuje na Twoją przyjaźń, zrób selekcję, ale nie ukrywaj tego kim naprawdę jesteś przed przyjaciółmi, na których nigdy się nie zawiodłaś.

Popularne wiadomości teraz

Jak mieszka Olga Frycz? Jej dom wygląda jak z katalogu – po prostu boski

Zaprezentował piękne mięśnie i stalowy szcześciopak: Radosław Majdan pozuje na zdjęciach w Meksyku

Izabella Scorupco pozuje w bikini na wakacjach. Co ona robi, że tak pięknie wygląda?

Marilyn Monroe i niektóre z jej najrzadszych zdjęć

Byk - lęk przed biedą

Byki cenią sobie wygodę i nie lubią sobie czegoś odmawiać. Czasem żyją ponad stan, ale według nich życie jest za krótkie, żeby oszczędzać. Nie chcą skończyć z brzydkim mieszkaniem i niemodną garderobą, dlatego wiecznie szukają okazji na dodatkowy zarobek. Co więcej, są w stanie popadać w długi, by żyć bardziej luksusowo. Twoją zaradność się ceni, ale spokojnie - według gwiazd nie jesteś skazana na biedę, więc może czas trochę odpuścić i cieszyć się z tego, co masz?

Bliźnięta - lęk przed podejmowaniem decyzji

Jesteś osobą zawsze dobrze zorientowaną i inteligentną, ale unikasz jak ognia podejmowania decyzji. Nie lubisz się kłócić i nigdy nie przybierasz czyjeś ze stron. Łatwo Cię też zmanipulować, byś zmieniła zdanie. Ciągle myślisz, że inni wiedzą lepiej, niż Ty, ale to nie jest prawda. Sama powinnaś decydować o sobie. 

Rak - lęk przed zamkniętą przestrzenią

Raki to wolne duchy o osobowości odkrywcy, którzy mają milion pomysłów na minutę. Mają na siebie dużo pomysłów i nienawidzą, kiedy ktoś ich ogranicza. Kiedy więc znajdą się w ciasnym pomieszczeniu dostają szału. Boją się, że już nigdy stamtąd nie wyjdą i już wyobrażają sobie swój pogrzeb. To dla nich jak swoistego rodzaju zamknięcie umysłu, które oznaczają jako koniec swojego żywota.

Lew - lęk przed obojętnością

Lwy to osoby, które lubią być w centrum zainteresowania. To dusze towarzystwa, które zawsze są głośne i inni chętnie ich słuchają. Osoby spod tego znaku cieszą się ogólnym zainteresowaniem płci przeciwnej, ale też chętnie dominują w otoczeniu swoich znajomych. Kiedy ktoś przestaje na nich zwracać uwagi, lub przez dłuższy czas nie kontaktuje się z nim, Lew boi się, że już został zapomniany i skazany jest na samotność.

Panna -Lęk przed niedoskonałością

Panny to urudzeni perfekcjoniści, którzy wszystko zawsze muszą mieć dopięte na ostatni guzik. Czują się dobrze w wielu dziedzinach i we wszystkim chcą dominować, nawet jeśli chodzi o wygląd. Te osoby totalnie nie radzą sobie z krytyką, bowiem już czują, że zawiedli na jakimś polu. Od razu wtedy wpadają w zły nastrój i uczucie beznadziei. Miej więcej dystansu do siebie i wyrozumiałości, naprawdę jesteś lepsza niż myślisz!

Waga - lęk przed samotnością

Wagi to bardzo kochliwe i romantyczne istoty, dla których rodzina jest priorytetem. Już od małego dziewczynki Wagi marzą o tym, jak będzie wyglądać ich ślub, ile będą mieć dzieci i jak je nazwią. Strasznie bowiem boją się samotności. Wizja życia w pojedynkę tak ich paraliżuje, że nawet dzień w samotności przyprawia ich o dreszcze. Bliscy po prostu dodają im sił i energii do działania. Samotna Waga nie byłaby sobą.

Nadopiekuńcza czy pełna luzu? Twój znak zodiaku mówi o tym jaką jesteś mamą

Skorpion - lęk przed emocjami

Skorpiony to osoby dość skomplikowane, ich myśli trudno przewidzieć. Mają twardą skorupę, broniąc się przed krzywdą, przez co nie pokazują swojej prawdziwej wrażliwości.  Boją się, że gdy okażą emocje - ktoś ich przejrzy i od razu to wykorzysta. Wyznania miłości powodują w nich wręcz paraliż. Każde "odkrycie się" definiują jako słabość. Bardzo trudno zapracować sobie na szczerość i ufność Skorpiona. Osoby te mają nawet skłonność do tego, by odrzucać wręcz idealnych partnerów, bo boją się angażować emocjonalnie w związek.

Strzelec - lęk przed porażką

Strzelce wierzą w siebie i swoją inteligencję, jednak zawsze na wszelki wypadek proszą kogoś o pomoc we wszelkich czynnościach, bowiem boją się, że mogą sobie z czymś nie poradzić. Czasem więc nie rozpoczynają jakiejś pracy czy zadania, bo już czują, że mogą sobie nie poradzić. Angażują się w zadania, które są poniżej ich kompetencji tylko dlatego, żeby odnieść sukces na tym polu, choć w rzeczywistości mniej im się to opłaca, niż podjęcie ryzyka w trudniejszej pracy. Więcej odwagi, Strzelcu!

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia