Często zdarza się tak, że twoja koleżanka czegoś potrzebuje, a ty akurat masz to i wcale nie korzystasz z tej rzeczy. Natomiast nie wszystkie rzeczy warto pożyczać innym ludziom, nawet jeżeli chodzi o najlepszą koleżankę – w przeciwnym razie będziesz mieć kłopoty.

Często zdarza się tak, że twoja koleżanka nie ma co założyć, a ty akurat masz koszulkę, która bardzo jej pasuje. Jednak nie warto wymieniać się z kimś ciuchami lub oddawać ich komuś za darmo. Wszystko dlatego, że ubrania, które nosimy na co dzień, pochłaniają naszą energię – zarówno pozytywną, jak i negatywną. Tak więc, kiedy my oddajemy komuś swoją koszulkę, to oddajemy również kawałek swojej duszy.

Nawiasem mówiąc, buty wchłaniają najwięcej energii swojego właściciela. Jeżeli zdecydujesz się pożyczyć komuś swoje buty, to lepiej wybierz te, które nie zakładałaś od dłuższego czasu. Natomiast w sprzedaży rzeczy nie ma nic złego, a nawet na odwrót – ty dostajesz za to wynagrodzenie, co oznacza, że nie masz już żadnego związku z tą rzeczą.

Także nie zaleca się pożyczać biżuterii. Oczywiście wydaje się, że w tym nie ma nic złego, natomiast kamienie i metale również dobrze wchłaniają energię właściciela i „nie lubią”, kiedy ich właściciel się zmienia. Dlatego stara biżuteria może nawet zaszkodzić nowemu właścicielowi.

To może zabrzmieć dziwnie, ale również nie warto pożyczać soli. Przynajmniej z ręki do ręki. Kryształy soli również mają „pamięć” i pochłaniają energię człowieka. Ponadto istnieje wiele przesądów związanych z solą, dlatego nie zaleca się dawania soli nawet sąsiadom.

Popularne wiadomości teraz

Justyna Kowalczyk trenuje i eksponuje ciążowy brzuszek

Iga Krefft w szczerym wyznaniu o depresji i załamaniu psychicznym

Joanna Moro zadziwiła swoim odważnym zdjęciem: aktorka pokazała sie bez odzieży (FOTO)

Anna Maruszeczko straciła cały dobytek swojego życia

Także nie warto dzielić się chlebem. Chodzi o to, że lepiej nie oddawać ostatniego kawałku chleba (tak naprawdę to zalecenie dotyczy dowolnych ostatnich przedmiotów w domu) – w przeciwnym razie możesz wpaść w tarapaty. Nie warto oddawać chleb przez próg – inaczej wraz z chlebem oddasz szczęście rodzinne. Także nie zaleca się robić tego po zachodzie słońca, ponieważ to może złe się skończyć.

 

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Fabienne Wiśniewska odziedziczyła urodę po mamie. Dziś jest śliczną dziewczyną

  2. Celebrytki przed zrobieniem kariery. Jak dawniej wyglądały najpopularniejsze Polki?

  3. Pierwszy wywiad Ewy Krawczyk od odejścia Krzysztofa. Wdowa jest zdruzgotana

     

  4. Baby z „Dirty Dancing” przeszła w życiu serię zabiegów upiększających. Jak wygląda dziś?

  5. Kobiety o tych imionach działają na mężczyzn jak magnes. To mistrzynie uwodzenia