Bardzo ciekawy i zgodny z prawdą test, który nie zajmie dużo czasu. Pomoże ci zdecydować o kroku, nad którym zastanawiałeś się przez długi czas. Poświęć kilka minut. Wybierz świecę - a my powiemy ci, czego wymaga twoje ego!

Biała świeca

Biały to kolor księżyca. Wybrana świeca odzwierciedla energię księżyca. Oznacza to, że twoja dusza wibruje na najwyższym poziomie. Utrzymujesz go w czystości, a jednocześnie żyjesz w poczuciu celu. Przybylaś na ten świat, aby znacząco przyczynić się do jego rozwoju. A natura dała ci wszystko, czego potrzebujesz, aby kontynuować pracę nad swoim osobistym postępem.

Fioletowa świeca

Fiolet jest kolorem Jowisza, planety, która stale rośnie. Wybór tej świecy oznacza, że ​​w niedalekiej przyszłości będziesz w stanie przyciągnąć szczęście i obfitość po swojej stronie „Właściwi” ludzie zaczną pojawiać się w twoim życiu i otworzą ci okno nowych możliwości. Wystarczy słuchać ich słów i działać pod ich kierownictwem.

Wybrana kartka opowie Ci, na jakim etapie żyсia znajdujesz się

Popularne wiadomości teraz

Matka zostawia małą córeczkę w pustym domu. Wraca po 10 latach

Michał Wiśniewski opublikował zabawne zdjęcie z synkiem. Pola komentuje: "Moje Miśki"

Kamery filmowały, jak inteligentny pies wszedł do apteki i poprosił o pomoc medyczną

Sierpień zmieni wszystko! Znaki zodiaku, które zaczną życie od zera

Czerwona świeca

Czerwień to kolor pasji i odwagi. Świeca jest wybierana przez ludzi, którzy na tym etapie życia przygotowują się do miłości lub wojny ... Twój duch wibruje nerwowo i wymaga działania.

Żółta świeca

Żółty to kolor rtęci. To planeta rozumu i komunikacji. Wybierając tę ​​świecę, mówisz, że wybierasz inteligencję. Zawsze chcesz się uczyć i wchłaniać nowe informacje. Żółty to także kolor ruchu i nowych początków. Niezależnie od tego, ile masz lat, nie poprzestajesz na tym i chcesz ciągle poszerzać swoje horyzonty.

Zielona świeca

Zielony to kolor czakry serca. Jest to bezpośrednio związane z głównymi zmysłami. Jeśli go wybierzesz, będziesz osobą zdrową i zrównoważoną emocjonalnie. Wybierając tę ​​świecę, demonstrujesz, że Wszechświat już pomógł ci znaleźć równowagę w swoim życiu.

Po operacji oczu niewidomy pies ujrzał swoją rodzinę. Nagranie pobija rekordy popularności

Niebieska świeca

Niebieski to kolor oświecenia. Jest to związane z wodą, co oznacza, że ​​masz wszystko, czego potrzebujesz, aby dobrze zrozumieć siebie i swoje działania. Twoja intuicja jest dobrze rozwinięta, ponieważ twoim patronem jest niebiańska planeta Neptune. To ona zwykle chroni wszystkich wróżbitów i uzdrowicieli.

Czarna świeca

Wbrew powszechnemu przekonaniu, czerń nie jest kolorem Zła, lecz Samoobroną. Musimy poznać siebie na długo, zanim będziemy mogli robić postępy w tym ziemskim świecie. Musimy dowiedzieć się, czego naprawdę chcemy, i dopiero wtedy możemy przejść dalej. Wybierając tę ​​świecę, mówisz: „Muszę się zatrzymać i pomyśleć”.

Więcej ciekawych artykułów na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Tego nikt się nie spodziewał. Martyna Wojciechowska i Przemek Kossakowski nie są już razem

  2. Edyta Pazura pokazała najstarszą córkę swojego męża. Dziewczyna ma już 33 lata

  3. Gabriel Seweryn wróci do "Królowych Życia"?Zaskakujące

  4. Astrologowie wyznaczyli znak zodiaku, który jest najbardziej nieprzyjazny. Trzymaj się od niego z daleka

  5. Luksusowe życie Grzegorza Krychowiaka. Piłkarz ma dom jak marzenie