Wiele pań uwielbia nosić codziennie jeden typ fryzury i okazuje się, że w tym przypadku zdradzasz po sobie więcej, niż przypuszczasz..

Nie od dziś wiadomo, że to jak się ubieramy, jak stoimi, jak się poruszamy - mówi o naszej psychice. Tak też jest z fryzurą. 

Kok

Jeśli w ten sposób lubisz wiązać włosy, to znaczy, że jesteś bardzo towarzyską osobą. Masz ogromne poczucie humoru, ale zawsze jesteś też bardzo opanowana. Lubisz też wygodę. 

Jaka fryzura pasuje do Twojego kształtu twarzy?

Popularne wiadomości teraz

Kim jest tajemniczy mąż Ewy Farnej? Martin Chobot może pochwalić się sporym majątkiem

Znaki zodiaku, którym grozi ubóstwo i samotna starość: nie ma czego zazdrościć

Najbardziej urzekające kobiety według znaku zodiaku: mężczyźni za nimi szaleją

Znaki zodiaku, które we wrześniu osiągną niesamowity sukces

Burza włosów

Masz w sobie duszę artystki. Lubisz nieład na włosach i w życiu. Jesteś szalona, ale też magnetyczna. Przyciągasz do siebie ludzi. Uwielbiasz się bawić i imrezować, choć z natury jesteś bardzo skryta. Masz prawdziwie ognisty temperament. 

Długie fale

Jesteś zadowolona z siebie i ze swoich osiągnięć. Jesteś pewna siebie i tego nie ukrywasz. Wiesz, na co zasługujesz i nie pocieszasz się bylejakością. 

Proste i rozpuszczone

Masz w życiu luz. Nie interesują Cię byle dramaty. Masz swoją wrażliwość i tym się kierujesz. Nie obchodzą Cię plotki. Jesteś zawsze uśmiechnięta i bardzo lubiana.

Na chłopczycę

Twoją największą zaletą jest świetne poczucie humoru. Potrafisz rozbawić każdego. Lubisz wyzwania. Nie ma dla Ciebie rzeczy niemożliwych. Buntowniczka z wyboru, która stawia na oryginalność.

Koński ogon

Jesteś tytanem pracy. Uwielbiasz pracować i próbować nowych rzeczy. Nie ma wyzwania, którego byś nie podjęła. Nie lubisz siedzieć w miejscu i marudzić. 

Warkocz

Jesteś typem nieśmiałej romantyczki, która uwielbia marzyć. Bujasz w obłokach. Jesteś tajemnicza i nikomu nie zdradzasz o czym myślisz.

Bob

Twardo stąpasz po ziemi. Jesteś niezalezną i samodzielną kobietą, która wręcz nie lubi pomocy. Lubisz działać samodzielnie, choć uwielbiasz ludzi. Inspirujesz się nimi.

Modne fryzury na 2020 rok

Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na koleżanka.com