Dowiedz się, gdzie przechowują swoich przedstawicieli krwi wszystkich znaków zodiaku i czy w ogóle warto szukać tych funduszy.

„Nierealne piękno”, „Usunęła usta, stała się pięknością”. Uzerli pokazała ślad stroju kąpielowego na nagim ciele

Baran zawsze ma mały schowek - dzięki czemu przedstawiciele tego znaku czują się pewniej i wygodniej. Baran nie lubi trzymać swoich małych skarbów w domu, wszystko zabiera do garażu lub warsztatu, gdzie odpoczywa z duszą.

Ważne jest, aby Byk czuł swoją poduszkę finansową, nawet jeśli jest bardzo mała. Osoby urodzone w tej konstelacji chcą wiedzieć, że w każdej chwili mogą wykorzystać swoje oszczędności, po prostu sięgając po nie, więc trzymają pieniądze w kieszeni starej marynarki lub szafy na bieliznę.

Bliźnięta w ogóle nie kontrolują swoich oszczędności, chociaż są przyzwyczajeni do oszczędzania. Mogą długo szukać swojej kryjówki, bo nie pamiętają dokładnie, gdzie ją położyli, a potem dowiadują się, że „kryjówka” jest pusta – wszystko już dawno minęło.

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

Lubisz spać na brzuchu? Niewiarygodne, co to może oznaczać

Chciwość Raka nie zna granic. Pieniądze ogrzewają ich dusze, suma wystarczająca dla przedstawiciela tego znaku po prostu nie istnieje - ratują całe życie, nie zatrzymując się. Lubią chować oszczędności w sypialni, gdzie można zamknąć przed pójściem spać i ekstatycznie przeliczyć wszystkie rachunki i monety, aby się uspokoić.

Lew nie lubi oszczędzać. Ten królewski znak wydaje wszystko na rodzinę, duże zakupy, hojne prezenty. Jeśli ma skrytkę, to na pewno długo nie będzie leżała. Możesz być pewien, że Leo z góry dokładnie wie, na co przeznaczy przypadkowo opóźnione z nim fundusze.

Córka Madonny pokazała wszystkim swój język i nieogolone pachy na Met Gali 2021

Panny gromadzą kompetentnie, mądrze. Przedstawiciele tego znaku na pewno nie zatrzymają w domu swoich ciężko zarobionych domów - po ocenie wszystkich zagrożeń, zalet i wad wybiorą najbardziej wiarygodny bank i otworzą w nim konto.

Waga, podobnie jak Lew, nie przechowuje skrytek. Jeśli jakaś kwota nieoczekiwanie pozostanie niewydana, po prostu wrzucą ją do szafy lub stolika nocnego, nie myśląc, że może przyciągnąć uwagę kogokolwiek.

Scorpion nie może żyć bez oszczędności – czuje się nieswojo. Ściśle kontroluje wszystkie wydatki, przechowuje nadwyżki środków tam, gdzie nikt nie chodzi. Urodzeni pod tą konstelacją zwykle kryją się podstępnie na strychach, w kominach, w piwnicach.

Dla Strzelca środki nie znaczą nic specjalnego, żyje dla emocji i wrażeń, a nie dla bogactwa. Wszystko, co zarobi, wydaje na rozrywkę, hobby, podróże i wszystko, co sprawia mu przyjemność. Ze względu na nową podróż lub upragnioną rzecz może oszczędzić niewielką kwotę, ale taka osoba na pewno nie zatrzyma tylko pieniędzy.

Koziorożec uważa, że ​​każdy, kto kupuje przynajmniej coś z własnej woli, a nie z pilnej potrzeby, wydaje pieniądze i jest przerażony, jeśli członkowie jego rodziny wydają pieniądze zbyt szybko i łatwo. Oszczędności Koziorożca są zawsze dzielone na małe kwoty w różnych walutach i rozłożone na kontach w różnych bankach – co jeśli dolar spadnie lub wybuchnie kryzys?

Wodnik długo nie trzyma pieniędzy, ale zawsze ukrywa je w wyrafinowany sposób, w nietypowych miejscach. Można go zakopać w doniczce lub włożyć pod wkładkę starego buta leżącego w szafie.

Ryby uwielbiają wkładać pieniądze w różne miejsca w mieszkaniu i bezpiecznie zapominać, gdzie i co wkładają. Po pewnym czasie cała rodzina pędzi na poszukiwanie funduszy, często oszczędza tylko to, że skrytek jest kilka - trochę trzeba znaleźć.
 
Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational