KOZIOROŻEC

Jesteś osobą, która się stara i której zależy. Gdy zrobisz jakiś krok, jest on przemyślany. Nie poddajesz się łatwo, jesteś ambitna i zorganizowana. Zawsze masz "głowę na karku", przez co ludzie w Twoim otoczeniu czują się bezpiecznie.

WODNIK

Wierzysz w siebie i swoje umiejętności. Jesteś pewna siebie, ale nie zuchwała. Umiesz wykorzystać swoje mocne strony w dobry sposób. Nie dasz sobie "w kaszę dmuchać". Równocześnie jesteś przebojowa i lubisz dobrze się bawić, przez co nie da się z Tobą nudzić.

RYBY

Jesteś dobrym człowiekiem. Masz w sobie dobro i wrażliwość. Nie jesteś osobą, która idzie "po trupach do celu". To, w jaki sposób jesteś autentyczna i przyjazna sprawia, że ludzie od razu przekonują się do Ciebie przy pierwszym spotkaniu.

BARAN

Twoją mocną stroną jest szczerość i uczciwość. Nie chowasz urazy, od razu lubisz rozwiązywać dręczące cię sprawy. Nie jesteś z tych, która lubi tzw. ciche dni. Mówisz od razu, co Ci leży na sercu i ludzie to doceniają.

BYK

Życie często rzuca Ci kłody pod nogi, a Ty mimo tego walczysz, nie poddajesz się i przez zaciśnięte zęby walczysz o swoje. Jesteś uparta i nieugięta, i ludzie doceniają tą wolę walki. Jesteś zdolna do wielu rzeczy i decyzji, na które inni by się nie zdecydowali. Bierzesz z życia garściami.

Popularne wiadomości teraz

W czym śpi Agnieszka Kaczorowska? Nawet podczas spania aktorka musi wyglądać pięknie

Nie żyje gwiazda serialu "Seks w wielkim mieście"

Joanna Liszowska pokazała się bez makijażu: fani porównują ją do Magdy Mołek

Makijażystka o niezwykłym talencie, która odmładza swoje klientki o kilkadziesiąt lat. Jej prace zachwycają

Ta wrześniowa data będzie sprzyjać wszystkim znakom zodiaku. Przygotuj się na ten wyjątkowy dzień

BLIŹNIĘTA

Ludzie lubią twoje towarzystwo. Jesteś rozmowna, a jednocześnie potrafisz słuchać. Zachęcasz do rozmowy, potrafisz dyskutować. Masz dobrą energię, zawszę chętnie podzielisz się radą, nie oceniasz zbyt pochopnie. Zawsze dajesz drugą szansę. Jesteś dobrą duszą, a ludzie to czują.

RAK

Jesteś zdecydowana i ambitna. Nie obchodzą Cię półśrodki. Jeśli w coś się angażujesz, robisz to na całego. Tak jest też w kwestii miłości. Jeśli kochasz, to całym sercem. Jesteś także bardzo charyzmatyczna i dobrze dbasz o rodzinę.

LEW

Jesteś optymistycznie nastawiona do życia. Zawsze we wszystkim szukasz dobrych stron i pozytywów. Tak też jest z ludźmi. Nikogo nie skreślasz, zanim dobrze go nie poznasz. Można Ci ufać, jesteś bardzo dobrą przyjaciółką. Gdy ktoś potrzebuje pomocy, zawsze znajdzie ją u Ciebie. Świetnie radzisz sobie z flirtem.

PANNA

Bywasz krytyczna w stosunku do innych, ale nie jesteś niemiła. Po prostu cenisz sobie szczerość i autentyczność. Nie chowasz urazy. Jesteś też ciekawa świata i nie chcesz żyć jak przeciętny człowiek. Lubisz wszystko robić po swojemu.

WAGA

Ludzie uwielbiają Twoją spokojną naturę i nastawienie zen. Zawsze dążysz do tego, aby zażegnać konflikt wśród najbliższych i jesteś świetną negocjatorką. Masz ogromne poczucie sprawiedliwości i zawsze staniesz w obronie tego, w co wierzysz. Cechuje Cię też spory dystans do siebie.

Jacy są ludzie urodzeni we wrześniu? Oto szczegóły na temat ich charakteru

SKORPION

Na zewnątrz możesz wydawać się bardzo tajemnicza i skryta, ale masz ogromne serce, dzięki któremu ludzie się w Tobie zakochują. Jesteś absolutnie lojalna w stosunku do przyjaciół. Zawsze stoisz po stronie słabszych i nie odmawiasz pomocy. Mężczyźni cenią też Twoją zmysłowość.

STRZELEC

Nie boisz się stawiać czoła trudnym sytuacjom, nawet jeśli wymaga to od ciebie stawania twarzą w twarz z bolesnymi emocjami. Jesteś niezwykle opiekuńcza i troskliwa w stosunku do najbliższych osób. Twoja siła jest imponująca. Nigdy się nie poddajesz i zawsze starasz się znaleźć coś pozytywnego w pozornie tragicznych sytuacjach.
 
Dziękujemy Ci za przeczytanie artykułu do końca. Więcej ciekawych artykułów znajdziesz na kolezanka.com

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational