Kobiety są z natury bardziej emocjonalne niż mężczyźni. Martwią się drobiazgami, chcą, żeby wszystko leżało na swoim miejscu, a mężowie i dzieci byli zawsze czymś zajęci. Jest jednak sześciu przedstawicieli kręgu zodiakalnego, wspólne życie z którymi, ze względu na ich kapryśny i wybredny charakter, może być prawdziwym piekłem.

Skorpion

Relacje z przedstawicielem tego znaku nie będą łatwe. Jeśli jednak jesteś zmęczony rutyną i potrzebujesz partnera o wybuchowym charakterze, to Skorpion jest dla Ciebie idealnym wyborem. W niektóre dni może zachowywać się jak anioł, ale pamiętaj, że to tylko maska.

Byk

Kobiety spod tego znaku mają nie mniej wybuchowy temperament niż Skorpiony. Są porywcze, skandaliczne, często wpadają w histerię, krzyczą, a nawet rzucają naczyniami. Budowanie związku z takim partnerem nie będzie łatwym zadaniem, ponieważ Byk co jakiś czas będzie wysuwać roszczenia.

Najbardziej wybredne i kapryśne kobiety według znaku zodiaku

Baran

Baran jest kapryśny i jęczący. W pewnym momencie może nawet zacząć tupać nogami i zachowywać się jak małe dziecko. Oprócz swojego nieznośnego charakteru kobieta-Baran ma także skłonność do zdrady.

Popularne wiadomości teraz

Małgozata Rozenek-Majdan pozuje z teściową. Fani: "Jaka młoda teściowa"

Anna Powierza schudła 30 kg. Aktorka wygląda rewelacyjnie

Jak dzisiaj wygląda chłopiec, który otrzymał przydomek „Pinokio”

Lubisz spać na brzuchu? Niewiarygodne, co to może oznaczać

Lew

Przedstawiciele tego znaku zodiaku zawsze mówią wszystko wprost i przez to mogą bardzo zranić mężczyznę. Wiec bądź przygotowany na to, ze jeśli takiej kobiecie nie spodoba się twój prezent, to od razu poinformuje cię o tym. Ponadto kobiety spod tego znaku pragną być ciągle podziwiane.

Rak

Według astrologów kobieta-Rak jest raczej nudna, drażliwa, płacząca i co najgorsze mściwa. Jednak dla miłości jest gotowa dosłownie na wszystko, ale tego samego wymaga od partnera.

Strzelec

Główną wadą kobiety-Strzelca jest to, że nienawidzi okazywania sobie czułości. Ciągle przytulania i pocałunki są jej zupełnie obce.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational