Horoskop na wrzesień 2021 sugeruje, że ten miesiąc pomoże rozwiązać wiele problemów. W relacjach z bliskimi pojawi się wzajemne zrozumienie i harmonia, jak zresztą i w wielu innych dziedzinach życia.

Astrologowie opowiedzieli, co według prognozy z kart Tarota czeka na nas w tym tygodniu.

Miłość i związki - karta "Śmierć"

Ta karta jest przerażająca, ale tak naprawdę mówi o zmianie, początku czegoś nowego, końcu czegoś, transformacji. Pewien cykl w twoim życiu dobiegł końca i rozpocznie się nowy, być może czeka cię wyzwolenie z czegoś starego. Jeśli jedne drzwi się zamykają, otwierają się inne. Uporządkuj swoje życie, zaakceptuj nieuniknione zmiany, nie przywiązuj się do drobiazgów. Masz szansę złapać szczęście za ogon. Nie bój się zmian, bo strach może stać się przeszkodą na twojej drodze do sukcesu.

Praca i kariera - Karta „Szostka Kielichów”

W nadchodzącym tygodniu dogoni cię nostalgia i infantylizm, wzmocni się twoja  więź z przyjaciółmi. Aby się rozwijać i nie stać w miejscu, musisz uznać swoje wewnętrzne dziecko. Pozytywne nastawienie do życia będzie kluczem do sukcesu, wiec zostaw żal za przeszłością, lecz nie zapominaj o naiwności, pojednaniu i zabawie.

Popularne wiadomości teraz

Ciężko uwierzyć, że to matka i syn: Kasia Cichopek pokazała się z dorosłym synem. Fani: "Wyglądacie jak siostra z bratem"

Czy będzie trzecie dziecko w rodzinie Lewandowskich? Ania podała konkretną odpowiedź

"To było takie góralskie wesele, które trwało tydzień": Sławomir i Kajra wspominają swój ślub

Beata Kozidrak zamierza wyjechać z Polski. Czeka na nią piękna rezydencja

Odnajdź w sobie maksymalizm, który dawno zaginął, ale nie żyj przeszłością. Musisz brać odpowiedzialność za swoje życie i być bardziej hojnym dla innych ludzi.

Finanse - Karta "Król Mieczy"

Ta karta wskazuje na prostolinijność, uczciwość, wytrwałość, analityczny umysł i aktywne rozwiązywanie problemów. Twój pogląd na świat może nabrać obiektywności, wymagania staną się przeszacowane, będziesz pamiętał o sprawiedliwości i patriarchalnych wartościach, ale będziesz elastyczny i ostrożny.

Bądź pryncypialny, używaj swojego umysłu do rozwiązywania problemów. Walcz ze swoimi lękami, a zobaczysz prawdę, dotrzesz do sedna rzeczy. W tym tygodniu warto rzucić wyzwanie innym ludziom intelektualnie, ale upewnij się, że twoje pomysły są wykonalne. Obudź swoją determinację, polegaj na swoim intelekcie i mniej ufaj swoim uczuciom i intuicji.

Redaktorzy "Koleżanki" polecają przeczytać:

  1. Jasnowidz Jackowski przekazuje ważne informacje "Coś przedostanie się do powietrza"

  2. Ania Wyszkoni nie przypomina już dawnej siebie. Internauci aż grzmią i pytają „Co Pani zrobiła ze swoją twarzą?”

  3. Afera jakich mało. Małgorzata Rozenek - Majdan nie dostała zaproszenia na ślub Miszczaka i Cieślak

  4. Magda Gessler miała wypadek.Restauratorka żyje, uratowała ją jedna rzecz

  5. Wstyd na całej linii. Internauci zażenowani kreacją Polki na wyborach Miss Supranational